Z ostatniej chwili:

Aktualności

Już jutro startuje DT4YOU MTB Maraton Oborniki

Na godzinę 9.45 organizatorzy zaplanowali start DT4 YOU MTB Maraton Oborniki JUNIOR. Zapisy dla dzieci 3-6 lat odbywać się będą w namiocie Gmina Oborniki. Zawody dla najmłodszych zorganizuje JUST A FIT wspólnie z OCS. Należy pamiętać, że ilość miejsc jest ograniczona. Każdy uczestnik zawodów otrzyma medal oraz pamiątkową koszulkę. Biuro zawodów dla głównego wyścigu tegorocznego maratonu czynne będzie w hali OCS przy ul. Obrzyckiej 88 (wjazd od ul. Miękusa) w piątek od godz. 17.00 do 19.00 oraz w sobotę od 7.00 do 9.30.

Do biura zawodów należy udać się z dokumentem tożsamości. Zgodnie z regulaminem istnieje możliwość odbioru pakietu startowego przez inną osobę, w tym celu należy wydrukować oświadczenie dostępne na indywidualnym koncie każdego zawodnika. Dostęp do konta możliwy jest poprzez link, który każdy zawodnik otrzymał w chwili rejestracji. Oświadczenie musi być czytelnie podpisane przez właściciela pakietu.
Należy również pamiętać, że osoby niepełnoletnie muszą do biura zawodów udać się z rodzicami lub prawnymi opiekunami, którzy będą sprawować opiekę nad zawodnikami przez cały czas trwania wyścigu. Istnieje możliwość wskazania innej osoby pełnoletniej, która będzie sprawować opiekę nad dzieckiem, o czym należy poinformować organizatorów w biurze zawodów.
Start wyścigu MEGA odbędzie się o godzinie 10.30, MINI 10.45 i TUR 10.50.
Trasa TUR oznaczona jest kolorem czerwonym natomiast MEGA i MINI kolorem niebieskim (w pierwszej ich części) i pomarańczowym (w końcowej części trasy).
Na trasie znajdują się trzy ambulanse medyczne oraz dziesięciu ratowników. Na numerach startowych znajdują się numery telefonów do organizatorów oraz zabezpieczenia trasy. Można z nich korzystać w sytuacji wypadku innego zdarzenia zagrażającego zdrowiu lub życiu.

Dodano: 28-04-17

Najbliższe imprezy

  • SKF KPR

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN