Z ostatniej chwili:

Aktualności

Już jutro uczcimy pamięć Żołnierzy Wyklętych

27 lutego o godz. 19:00 odbędzie się I Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego. Jest to pierwszy bieg nocny w naszej gminie organizowany przez Obornickie Centrum Sportu oraz Urząd Miejski w Obornikach.

Zawodnicy wystartują z ul. Wybudowanie w kierunku  ul. Juliana Kubiaka gdzie nastąpi nawrót. Długość jednej pętli wynosi około 2,5 km. Każdy z zawodników biegnie dowolną ilość pętli. Całość biegu jest ograniczona limitem czasowym, który wynosi dwie godziny. Koniec czasu sygnalizować będzie syrena  strażacka. Wygrywa zawodnik który przebiegnie największą ilość pętli w jak najkrótszym czasie.

Biuro zawodów czynne będzie w sobotę od godz. 16:00 do 18:00 w Zespole Szkół przy ul. Obrzyckiej 88, wejście od strony orlika. W budynku funkcyjnym znajdującym się na terenie orlika zawodnicy będą mieli do swojej dyspozycji szatnie i depozyt. Główny parking samochodowy znajduje się przed głównym wejściem do zespołu szkół od strony ul. Obrzyckiej.

Każdy zawodnik po ukończonym biegu otrzyma pamiątkowy medal oraz będzie uczestniczył w otwarciu sezonu grillowego. Grillowaną kiełbasę przy ognisku serwować będzie firma Marcus pana Marka Nogaja.  Ognisko w dniu zawodów przygotuje jednostka  Ochotniczej Straży Pożarnej z Ocieszyna.  Nad naszym bezpieczeństwem czuwać będą funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Obornikach oraz Straży Miejskiej. Bezpośrednio przed startem w ramach uczczenia  Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych  w scenografii przygotowanej przez obornickich kiboli Lecha Poznań, Agata Niedzielska zaśpiewa Rotę. W związku z powyższym organizatorzy proszą wszystkich uczestników zawodów o stawienie się na stracie około 10 minut przed godz. 19:00.

Partnerami zawodów organizowanych przez Obornickie Centrum Sportu i Urząd Miejski w Obornikach są między innymi „Restauracja 45”, która przygotowała zaproszenia na serwowane przez siebie pyszności dla uczestników biegu oraz Outletelektryczny.pl, który obdaruje  każdego zawodnika opaską odblaskową.

Dodano: 25-02-16

Najbliższe imprezy

  • Andrzejkowy Turniej Szachowy

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN