Z ostatniej chwili:

Aktualności

Już w najbliższą niedzielę biegniemy i idziemy dla Jana Pawła II.

Papieska Dycha cieszy się coraz większą popularnością. W tym roku w Biegu Papieskim weźmie udział rekordowa liczba uczestników. Już po raz drugi na trasie pojawią się również zawodnicy nordic walking. Bieg i rajd zostaną poprzedzone Marszem dla Papieża, który wyruszy spod kościoła Miłosierdzia Bożego przy ul. Droga Leśna o godzinie 12.45. Poniżej zamieszczamy wskazówki organizacyjne dotyczące niedzielnych zawodów.

W marszu mogą wziąć udział wszyscy chętni, zarówno zawodnicy jak i kibice. Mile widziani są również przedstawiciele klubów, stowarzyszeń. Tradycyjnie już marsz poprowadzi Obornicka Orkiestra Dęta. Delegacje po przybyciu na Rynek złożą kwiaty i znicze pod pomnikiem JPII. O godz. 13.30 nastąpi start biegu głównego, bezpośrednio po nim wyruszą na trasę zawodnicy NW. W trakcie trwania zawodów na Rynku odbędą się biegi towarzyszące dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Uczestnicy tych biegów nie muszą dokonywać specjalnych zapisów. Spiker będzie informował o początku biegów dla każdej kat. wiekowej, wówczas zawodnicy wystarczy, że pojawią się na starcie.
Biuro zawodów:
-czynne będzie w sobotę w godzinach od 17.00 do 19.00 przy ul. Objezierskiej 2 (stadion OCS) oraz w dniu biegu na Rynku od godziny 9.00 do 12.30. Kierujemy apel do wszystkich uczestników biegu i rajdu którzy są mieszkańcami głównie Obornik i okolic o załatwienie spraw formalnych właśnie w sobotę. Z pewnością usprawni to prace biura w niedzielne przedpołudnie.

Szatnie, depozyt i parking:
- szatnie i depozyt w dniu zawodów znajdować się będą na stadionie Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Objezierskiej 2. Stadion znajduje się ok. 400 m od Rynku. Tutaj również będzie można skorzystać z prysznicy. Przy ul. Objezierskiej znajdują się również parkingi samochodowe. Zachęcamy do pozostawienia tutaj swoich samochodów. Dojazd do centrum w tym dniu może być utrudniony.

Dojazd:
- jadąc od Poznania za m. Bogdanowo należy skręcić w lewo (znak informacyjny) następnie na wysokości budynku ZUS (zielony budynek z prawej strony) należy skręcić ponownie w lewo wówczas znajdziemy się na ul. Objezierskiej gdzie znajduje się depozyt, szatnie i parking
- jadąc od Piły należy za Wartą na światłach skręcić w prawo, następnie na kolejnych światłach w lewo i na wysokości budynku ZUS należy skręcić w prawo w ul. Objezierską

Wpisowe:
- wszyscy którzy dokonali wpisowego po 20 kwietnia proszeni są o przedstawienie w biurze zawodów potwierdzenia dokonania przelewu, dotyczy to również osób które dokonały opłaty startowej a przy ich nazwisku nie ma potwierdzenia wpłaty

Przypominamy, że każdy uczestnik biegu otrzymuje medal i koszulkę pamiątkową. Natomiast zawodnicy nordic walking po zakończeniu rajdu otrzymują medal w tym roku specjalnie przygotowany na tą okazję. Dla wszystkich na mecie czeka posiłek regeneracyjny oraz napoje. 


Apelujemy o przybycie do biura zawodów z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 698 678 504 lub 61 29 60 906
Do zobaczenia w niedzielę.


Dodano: 24-04-13

Najbliższe imprezy

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN