Z ostatniej chwili:

Aktualności

Jutro wystartuje III Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego

Już jutro o godz. 19.00 po raz trzeci pobiegniemy by świętować Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych i wspominać Polaków walczących w podziemiu antykomunistycznym. Start zawodów odbędzie się przy ul. Wybudowanie. Zawodnicy będą mieli do pokonania pętlę długości 2,5km. Zwycięzcą będzie zawodnik, który pokona największą ilość okrążeń w ciągu 1,5 h. Zgodnie z regulaminem zawodów aby zostać sklasyfikowanym zawodnik musi pokonać minimum jedną pętlę.

Biuro zawodów czynne będzie w sobotę od godz. 16:30 do 18:30 w hali sportowej przy ul. Obrzyckiej 88. W hali zawodnicy będą mieli do swojej dyspozycji szatnie i depozyt. Główny parking samochodowy znajduje się przed głównym wejściem do zespołu szkół od strony ul. Obrzyckiej.

Każdy zawodnik po ukończonym biegu otrzyma pamiątkowy medal oraz ciepły posiłek regeneracyjny (żurek i herbatę). Tradycyjnie dla uczestników biegu zostanie przygotowane ognisko nad, którym czuwać będą druhowie  Ochotniczej Straży Pożarnej. Bezpośrednio przed startem w ramach uczczenia  Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych  w scenografii przygotowanej przez organizatorów, Dajana Runowska zaśpiewa Rotę. W związku z powyższym organizatorzy proszą wszystkich uczestników zawodów o stawienie się na stracie około 10 minut przed godz. 19:00.

Partnerami zawodów organizowanych przez Obornickie Centrum Sportu i Urząd Miejsk w Obornikach są między innymi Wicherek Gym&Fitness, który dla najlepszej trójki biegaczy wśród pań i panów przygotował vouchery o  wartości 300zł (I miejsce), 200zł (II miejsce), 100zł (III miejsce) oraz Radny Ariel Mańczak, który ufundował opaski odblaskowe.

Dodano: 02-03-18

Najbliższe imprezy

  • AMO
  • Turniej kiboli
  • Akademia Piłkarska Oborniki zaprasza na warsztaty szkoleniowe
  • Ferie na sportowo 2019
  • Wakacje Zimowe z Piłką
  • Żwirki Trial

Biuletyn informacji publicznej

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
Szachy
OCS HLPN