Z ostatniej chwili:

Aktualności

Kiedy do biura zawodów

Piątek 11 listopada punktualnie o godzinie 11.11 startuje VII Bieg Niepodległości. Dziesięciokilometrowa trasa w centrum Obornik posiada atest PZLA. Przed biegiem głównym odbędą się zawody towarzyszące dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Do zawodów szkolnych zgłosiło się ponad 150 uczniów z terenu Wielkopolski. Biuro zawodów czynne będzie w dniu 10 listopada w godz. 16.00 - 19.00 oraz w dniu zawodów w godz. 7.00 - 10.00. Biuro zawodów znajduje się w Zespole Szkół im. gen. T. Kutrzeby przy ul. Ks. Szymańskiego 5 (wejście od strony boisk).

Pakiet startowy może odebrać osobiście tylko jego właściciel za okazaniem dokumentu tożsamości. Osoby nieletnie, zarówno w biegu głównym jak i biegu towarzyszącym do biura zawodów udają się z rodzicem lub opiekunem prawnym.

Szatnie, depozyt, prysznice znajdują się w budynku biura zawodów. Parkingi znajdować się będą na boiskach przy biurze zawodów a także przy ul. Szkolnej, Chłopskiej (targowisko) oraz dworcu autobusowym przy ul. Powstańców Wielkopolskich.

Do zobaczenia w piątek na starcie.

Dodano: 09-11-16

Najbliższe imprezy

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN