Z ostatniej chwili:

Aktualności

Kwiecień na sportowo

W kwietniu Obornickie Centrum Sportu zaprasza wszystkich do udziału w turniejach i zawodach sportowych. Już 17 kwietnia odbędzie się drugi w tym roku turniej szachowy. Wiosenny Turniej Szachowy odbędzie się w Centrum Rekreacji Oborniki. Do zawodów może zgłosić się każdy, nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Zapisy odbywają się za pośrednictwem formularza, który znajduje się na stronie, wystarczy kliknąć na plakat.

W tym samym dniu odbędzie się Papieski Marsz Rajd Nordic Walking. Miłośników maszerowania z kijami zapraszamy do rywalizacji na dwóch dystansach 5 i 9 km. Jeśli kogoś nie interesuje ściganie, przygotowana została trasa 5km rajdu. Tym razem start i meta zostały usytuowane na obornickich Łazienkach. Zapisy do zawodów odbywają się za pośrednictwem formularza, który znajduje się na stronie internetowej OCS.
Największa impreza kwietniowa to kolejny maraton MTB. To już trzecia edycja DT4YOU MTB Maraton Oborniki. Zgłoszenia do zawodów odbywają się na www.mtb.oborniki.pl. Dla uczestników zawodów została przygotowana trasa na trzech dystansach: MEGA 70km, MINI 35km i TUR 10km. Dla uczestników zawodów organizatorzy oraz główny sponsor DT4YOU przygotowali bogaty pakiet startowy oraz wiele nagród rzeczowych. Tego dnia oprócz głównych zawodów, tradycyjnie już odbędą się wyścigi rowerowe dla najmłodszych z udziałem JUST FIT.
Gorąco wszystkich zapraszamy do udziału w kwietniowych imprezach sportowych. Szczegóły znajdziecie na naszej stronie oraz pod numerem telefonu 61 29 60 906.

Dodano: 29-03-16

Najbliższe imprezy

  • Andrzejkowy Turniej Szachowy

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN