Z ostatniej chwili:

Aktualności

Lech Poznań na obornickim stadionie

Już w najbliższy wtorek pierwsza drużyna Lecha Poznań zagości na stadionie Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Objezierskiej. O godzinie 17.00 trener Mariusz Rumak poprowadzi trening drużyny Kolejorza. Wstęp na trening jest wolny. Wejście dla kibiców od godziny 16.15 przez bramę za boiskiem treningowym. Po zakończonych zajęciach Lechici będą rozdawać autografy i pamiątki. Organizatorom zależy na bezpiecznym pobycie naszych piłkarzy w Obornikach, dlatego apelujemy o bezwzględne podporządkowanie się służbom zabezpieczającym pobyt Kolejorza.

W tym celu na potrzeby organizacji treningu Obornickie Centrum Sportu wprowadziło następujące zasady uczestnictwa naszych kibiców:
- wejście na stadion od godziny 16.15 bramą za boiskiem treningowym
- kategoryczny zakaz wejścia kibiców poza ogrodzenie boiska głównego
- bezwzględne podporządkowanie się poleceniom służb porządkowym oraz spikera

Jednocześnie apelujemy aby rozdawanie autografów odbywało się w sposób ustalony przez organizatorów. Zawodnicy w tym celu znajdować się będą po odbytym treningu w specjalnie przygotowanej strefie. Organizatorzy proszą aby osoby, które otrzymają autograf, pamiątkę opuszczały stadion tak aby wszystkie osoby mogły otrzymać pamiątkę z pobytu Lecha w Obornikach a szczególnie dzieci. Wyjście ze stadionu odbywać się będzie bramą za boiskiem treningowym oraz bramą przy biurze OCS.

Dodano: 25-04-14

Najbliższe imprezy

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN