Z ostatniej chwili:

Aktualności

Lekkoatletyczny Czwartek na stadonie w Obornikach

W czwartek 29 września na stadionie Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Obrzyckiej odbył się Lekkoatletyczny Czwartek. Jest to inicjatywa, która ma na celu popularyzowanie wśród uczniów szkół podstawowych królową sportu. W konkurencjach biegowych oraz technicznych wzięli udział uczniowie z naszej gminy. Zwycięzcy poszczególnych konkurencji nagrodzeni zostali pamiątkowymi medalami.

Uczniowie szkół podstawowych rywalizowali w następujących konkurencjach: bieg 60m, 300m, 600m, 1000m, skok w dal oraz rzut piłeczką palantową. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:            
Bieg 60m rocznik 2006 dziewczęta:             wyniki
Im    Martyna Antczak (SP Chrustowo)             9,50
IIm   Katarzyna Sucharska (SP Objezierze)       9,95
IIIm  Dominika Wieczorek (SP Maniewo)       10,36
Bieg 60m rocznik 2006 chłopcy:                  wynik
Im    Marcin Nowacki (SP Objezierze)              9,40
IIm   Jakub Jurewicz (SP JD)                             9,68
IIIm  Marcel Wyrwał (SP2 Oborniki)                 9,73
Bieg 60m rocznik 2005 dziewczęta:             wynik
Im    Olimpia Masiera (SP Maniewo)                9,60
IIm   Karolina Kototusza (SP4 Oborniki)        10,06
IIIm  Zuzanna Błażejewska (SP JD)                10,28
Bieg 60m rocznik 2005 chłopcy:                   wynik
Im    Igor Piechuta (SP2 Oborniki)                    9,24
IIm   Marcin Hałaburda (SP2 Oborniki)            9,29
IIIm  Dominik Wiśniewski (SP Chrustowo)       9,56
Bieg 60m rocznik 2004 dziewczęta:              wyniki
Im    Kinga Górska (SP3 Oborniki)                  9,26
IIm   Natalia Kruger (SP Objezierze)               9,29
IIIm  Gabriela Torz (SP Objezierze)                 9,55 
Bieg 60m rocznik 2004 chłopcy:                   wyniki
Im    Mikołaj Pauś (SP Kiszewo)                     8,35            
IIm   Jan Czaprański (SP Rożnowo)                 8,48
IIIm  Mikołaj Wierzbicki (SP2 Oborniki)          8,70
Bieg 300m rocznik 2006 dziewczęta:           wyniki
Im    Michalina Maksymowicz (SP2 Oborniki) 57,54
IIm   Nadia Roszkiewicz (SP JD)                    58,29
IIIm  Wiktoria Kulupa (SP3 Oborniki)             58,92
Bieg 300m rocznik 2006 chłopcy:                wyniki
Im    Krzysztof Przymusiński (SP Kiszewo)    1:00,40
IIm   Nikodem Biedny (SP Objezierze)          1:00,93
IIIm  Edwin Boruszak (SP Kiszewo)              1:01,31
Bieg 300m rocznik 2005 dziewczęta:           wyniki
Im    Gabriela Przybył (SP2 Oborniki)              54,08
IIm   Amelia Krajniak (SP Objezierze)             54.65
IIIm  Zofia Talarek (SP3 Oborniki)                1:04,00
Bieg 300m rocznik 2005 chłopcy:                wyniki
Im    Dominik Hildebrandt (SP2 Oborniki)       54,97
IIm   Paweł Kudlak (SP Chrustowo)               55,63
IIIm  Jakub Józefczyk (SP3 Oborniki)             56,60
Bieg 300m rocznik 2004 dziewczęta:           wyniki
Im    Konstancja Grabińska (SP Objezierze)   57,67
IIm   Łucja Bździak (SP Objezierze)               58,12
IIIm  Ewa Jackiewicz (SP Rożnowo)              58,81
Bieg 300m rocznik 2004 chłopcy:               wyniki
Im    Dawid Mysiak (SP Chrustowo)              55,85
IIm   Arkadiusz Krusiak (SP2 Oborniki)         56,40
IIIm  Dominik Dachtera (SP Maniewo)           57,40
Bieg 600m rocznik 2006 dziewczęta:           wyniki
Im    Nicola Mejer (SP Objezierze)               2:17,30
IIm   Matylda Kubisz (SP JD)                       2:18,57
IIIm  Lena Henschke (SP Chrustowo)           2:19,38 
Bieg 600m rocznik 2006 chłopcy:                wyniki
Im    Mateusz Uciński (SP Objezierze)           2:03,22
IIm   Jakub Frąckowiak (SP Chrustowo)       2:16,15
IIIm  Maciej Skowronek (SP2 Oborniki)       2:30,93
Bieg 600m rocznik 2005 dziewczęta:           wyniki
Im    Natalia Kobus (SP2 Oborniki)               2:13,84
IIm   Oliwia Kuta (SP Rożnowo)                    2:21,58
IIIm  Antosia Durka (SP4 Oborniki)               2:26,37
Bieg 1000m rocznik 2005 chłopcy:              wyniki
Im    Igor Szajstek (SP2 Oborniki)                 3:48,12
IIm   Kacper Majer (SP Objezierze)              3:50,98
IIIm  Filip Myszkowski (SP Maniewo)           4:05,42
Bieg 600m rocznik 2004 dziewczęta:           wyniki
Im    Julia Perlicjan (SP Rożnowo)                 2:14,22
IIm   Marika Zagrodzka (SP3 Oborniki)        2:19,06
IIIm  Liliana Hancyk (SP Maniewo)               2:20,39
Bieg 1000m rocznik 2004 chłopcy:              wyniki
Im    Jakub Wieczorek (SP Rożnowo)           3:31,41
IIm   Konieczny (SP4 Oborniki)                    3:41,79
IIIm  Radosław Balcerowiak (SP2 Oborniki) 3:42,22
Skok w dal rocznik 2006 dziewczęta:                  wyniki
Im    Lena Henschke (SP Chrustowo)                      3,71 m
IIm   Wiktoria Polarczyk (SP Chrustowo)                3,34 m
IIIm  Michalina Maksymowicz (SP2 Oborniki)         3,17 m
Skok w dal rocznik 2006 chłopcy:                       wyniki
Im    Krzysztof Przymusiński (SP Kiszewo)              3,73 m
IIm   Marcel Wyrwał (SP2 Oborniki)                       3,62 m
IIIm  Mateusz Uciński (SP Objezierze)                    3,58 m
Skok w dal rocznik 2005 dziewczęta:                  wyniki
Im    Oliwia Kuta (SP Rożnowo)                             3,67 m
IIm   Natalia Kobus (SP2 Oborniki)                        3,36 m
IIIm  Olimpia Masiera (SP Maniewo)                      3,16 m
Skok w dal rocznik 2005 chłopcy:                       wyniki
Im    Marcin Hałaburda (SP2 Oborniki)                   3,94 m
IIm   Kacper Mejer (SP Objezierze)                        3,60 m
IIIm  Bartosz Malinowski (SP3 Oborniki)                3,49 m
Skok w dal rocznik 2004 dziewczęta:                  wyniki
Im    Anastazja Bak (SP Rożnowo)                          3,72 m
IIm   Natalia Kruger (SP Objezierze)                       3,68 m
IIIm  Konstancja Grabińska (SP Objezierze)            3,53 m
Skok w dal rocznik 2004 chłopcy:                        wyniki
Im    Radosław Balcerowiak (SP2 Oborniki)            3,94 m
IIm   Jakub Wieczorek (SP Rożnowo)                      3,90 m
IIIm  Dawid Mysiak (SP Chrustowo)                        3,85 m
Rzut piłeczką palantową rocznik 2006 dziewczęta: wyniki
Im    Justyna Boniak (SP Chrustowo)                            20 m
IIm   Patrycja Drewicz (SP2 Oborniki)                          13 m
Rzut piłeczką palantową rocznik 2006 chłopcy:      wyniki
Im    Dawid Gramsch (SP Objezierze)                           26 m (pierwszy rzut 25 m)
IIm   Szymon Januszak (SP2 Oborniki)                          26 m (pierwszy rzut 16 m)
IIIm  Kamil Kaczmarek (SP Chrustowo)                        24 m  
Rzut piłeczką palantową rocznik 2005 dziewczęta: wyniki
Im    Gabriela Przybył (SP2 Oborniki)                           29 m (pierwszy rzut 27 m)
IIm   Wiktoria Barszczak (SP3 Oborniki)                      29 m (pierwszy rzut 26 m)
IIIm  Wiktoria Gajer (SP Chrustowo)                            26 m
Rzut piłeczką palantową rocznik 2005 chłopcy:      wyniki
Im    Filip Myszkowski (SP Maniewo)                          35 m
IIm   Kudlak Paweł (SP Chrustowo)                             34 m
IIIm  Wojciech Kubala (SP Objezierze)                        32 m
Rzut piłeczką palantową rocznik 2004 dziewczęta: wyniki
Im    Agnieszka Chwalisz (SP4 Oborniki)                     30 m
IIm   Julia Maksymowicz (SP2 Oborniki)                     27 m
IIIm  Gabriela Torz (SP Objezierze)                            26 m
Rzut piłeczką palantową rocznik 2004 chłopcy:      wyniki
Im    Jan Czaprański (SP Rożnowo)                            44 m
IIm   Mikołaj Wierzbicki (SP2 Oborniki)                     40 m
IIIm  Kacper Wędewicz (SP Objezierze)                    39 m

Dodano: 05-10-16

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN