Z ostatniej chwili:

Aktualności

Mali piłkarze Sparty wygrali noworoczny turniej

W sobotę od samego rana, w hali OCS w Obornikach panowała atmosfera wielkich turniejowych emocji. Aż 10 drużyn piłkarskich chłopców z rocznika 2006-2007 wzięło udział w Noworocznym Turnieju o Puchar Burmistrza Obornik. Mecze stały na bardzo dobrym poziomie, a w wielu spotkaniach o ostatecznym rozstrzygnięciu decydowały rzuty karne.

Młodzi piłkarze w każdym meczu trwającym 12 minut walczyli o zwycięstwo ze wszystkich sił pamiętając o rywalizacji w duchu "fair play". Emocjom na boisku towarzyszyły równie duże emocje na widowni. Trybuny hali wypełnione były po brzegi kibicami, wśród których byli rodzice, dziadkowie, całe rodziny młodych futbolistów. Mali piłkarze swoimi zagraniami wzbudzali zachwyt publiczności a jednocześnie doping widowni wyzwalał w nich duch walki. O godz. 15.00 rozegrano mecz o 3 miejsce, w którym zespół Sparty Oborniki II pokonał Błękitnych Wronki 2:1. Takim samym wynikiem zakończył się mecz finałowy, w którym drużyna Sparty Oborniki I wygrała z Nielbą Wągrowiec. Radość młodych Spartan i kibiców była ogromna. Na zakończenie turnieju Burmistrz Obornik Tomasz Szrama, v-ce przewodniczący Rady Miejskiej Waldemar Cyranek i Prezes Sparty Tomasz Gajewski wręczyli wszystkim zespołom i najlepszym zawodnikom pamiątkowe dyplomy, puchary, medale oraz upominki. Serdeczne podziękowania należą się organizatorom turnieju, sponsorom Januszowi Kasprzakowi i Jackowi Kucharskiemu oraz ogromnej rzeszy rodziców za pomoc i wspaniałą sportową atmosferę stworzoną na trybunach.

Wyniki Noworocznego Turnieju o Puchar Burmistrza Obornik:

  1. Sparta Oborniki I w składzie:Michał Mantaj, Szymon Koczorowski, Filip Warciarek, Kamil Cybulski, Kacper Malinowski,                                                             Jakub Łukaszyk, Filip Rys, Mateusz Tatarek, Kacper Goszcz, Wojciech Łukaszyk)
  2. Nielba Wągrowiec
  3. Sparta Oborniki II
  4. Błękitni Wronki
  5. Concordia Murowana Goślina
  6. Warta Międzychód
  7. Sz.K. Football Gniezno
  8. Orkan Objezierze
  9. Wełna Rogoźno
10. Unia Swarzędz

Najlepszy strzelec       - Filip Warciarek (Sparta)
Najlepszy zawodnik    - Mateusz Domimkowski (Nielba)
Najlepszy bramkarz    - Mikołaj Fankowski (Gniezno)

Dodano: 11-01-14

Najbliższe imprezy

  • SKF KPR

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN