Z ostatniej chwili:

Aktualności

Medalowe dziewczyny z Obornickiego Klubu Karate

W sobotę 25 października w Legnicy odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców w Karate WKF. Ta najważniejsza pod względem sportowym impreza dla zawodników trenujących karate w wieku od 14 do 21 lat w Polsce zgromadziła ponad 300 uczestników z 49 klubów.

Wśród nich znalazła się trenowana przez Tomasza Wosickiego  także czwórka reprezentantów Obornickiego Klubu Karate, która wywalczyła aż trzy medale. Rewelacyjnie na tych mistrzostwach zaprezentowała się Kamila Bracikowska, która zdobyła tytuł wice mistrzyni Polski w kata indywidualnym juniorek, przegrywając tylko nieznacznie w walce finałowej z zawodniczką z Prudnika 3 do 2 . Kamila wywalczyła jeszcze brązowy medal w konkurencji kumite juniorek w kat. – 48 kg. Brązowy medal w konkurencji kumite juniorek ale w kategorii – 53 kg zdobyła także Sara Wosicka.
Oprócz Kamili i Sary w mistrzostwach wziął udział również Wojtek Kulikowski i Magdalena Piatkowska, którym zabrakło odrobinę sportowego szczęścia by także wrócili z medalem.
Udział w mistrzostwach został sfinansowany ze środków Urzędu Miasta i Gminy w Obornikach.

Dodano: 05-11-14

Najbliższe imprezy

  • SKF KPR

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN