Z ostatniej chwili:

Aktualności

Metalplast lepszy od Sparty

W sobotnie popołudnie w hali OCS przy ul. Obrzyckiej doszło do niecodziennego meczu piłki ręcznej, w którym zmierzyły się drużyny II ligowej Sparty z dawnym Metalplastem. Wielu kibiców przybyłych na to spotkanie przeżyło wiele emocji sportowych, ale przede wszystkim wzruszeń związanych z powrotem do Obornik "ekstraklasy".

Na hali OCS w Obornikach pojawiło się bowiem wielu zawodników, którzy przed laty reprezentowali barwy SKF Metalplast. który grał w ekstraklasie. Nie wszyscy z różnych przyczyn mogli wziąć udział w tyn sportowym przeżyciu. W Obornikach pojawili się
m. in. Mariusz Głów, Robert Popek, Dariusz Pytlak, Marcin Kujawa, Leszek Mikołajczak, Andrzej Gryczka, Mieszko kaczor, Adrian Marciniak, Tomasz Witaszak, Andrzej Bystram, Dominik Żelazek, Marek Arciszewski, Krzysztof Maciejewski, Jarosław Galus. Nie zabrakło też trenerów i działaczy, którzy pracowali na sukces Metalplastu z prezesem Markiem Szczęsnym na czele, trenerzy: Stanisław Igiel, Zbigniew Markuszewski, Jacek Okpisz, Wojciech Konitz.
Zwycięstwo w meczu 37:25 odnieśli byli gracze Metalplastu, choć wynik był sprawą drugorzędną. Jak podkreślali zawodnicy najważniejsze było spotkanie z dawnymi kolegami z drużyny i oczywiście z niezapomnianą obornicką publicznością.

Dodano: 31-08-14

Najbliższe imprezy

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN