Z ostatniej chwili:

Aktualności

Mistrzowskie tytuły dla karateków z Obornik

W niedzielę 20 lipca dwóch zawodników Obornickiego Klubu Karate, Paweł Przewoźny i Wojtek Kulikowski wzięło udział w międzynarodowym turnieju karate, który pod nazwą I Otwartych Mistrzostw Świata Karate-do SWO/IJKA czyli Shotokan World Organization i International Japan Karate-do Association odbywał się w Poznaniu.

Zawody te oprócz licznych reprezentantów z całej Europy zgromadziły także sporą ilość zawodników z tak egzotycznych krajów jak Indie, Malezja czy Japonia.
Mimo tak silnej międzynarodowej obsady start w tych zawodach okazał się niezwykle udany dla podopiecznych trenera Tomasza Wosickiego, którzy zdobyli łącznie aż 5 medali.
Jak zwykle niepokonany okazał się Paweł Przewoźny, który zdobył aż trzy złote medale zajmując I m w konkurencji kata i kumite indywidualnego seniorów , oraz wspólnie z Wojtkiem Kulikowskim oraz zawodnikami z klubu Dynamic Poznań I miejsce w konkurencji kumite drużynowego seniorów.
Wojtek wywalczył jeszcze dwa medale zajmując III m w kumite indywidualnym juniorów i III miejsce w kumite drużynowym juniorów także z kolegami z klubu Dynamic Poznań.

Dodano: 25-07-14

Najbliższe imprezy

  • SKF KPR

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN