Z ostatniej chwili:

Aktualności

Niespodziewana porażka w Lubinie

Ostatnia kolejka I rundy w II lidze mężczyzn za nami. Niestety Sparta doznała porażki na wyjeździe z rezerwami Zagłębia Lubin. Wynik 24 : 23 dla zawodników z Dolnego Śląska jest zaskoczeniem, gdyż faworytem tego starcia byli oborniczanie.

Mecz w niedzielne południe był ostatnim akcentem w II lidze mężczyzn tej rundy. Spartanie jechali po zwycięstwo do niżej notowanego rywala. Był to mecz bramkarzy obu zespołów, którzy bronili z blisko 50% skutecznością. W naszym zespole dwoił się i troił Sebastian Kustoń potwierdzając w swoje 20 urodziny wysoką dyspozycję ostatnich tygodni. Ostatnie 10 minut świetną zmianę dał mu 17 letni Maciej Wiśniewski. Niestety po drugiej stronie boiska świetnie dysponowani byli bramkarze Zagłębia, którzy odbili jedną piłkę więcej. Mecz kończy się wynikiem 24 : 23. Sparta po 11 kolejkach zajmuje 8 miejsce z dorobkiem 9 punktów.

Sparta: Kustoń, Wiśniewski, Nowak 1, Myszkowski 2, Golczyński 2, Surma 3, Ratajczak J. 5, Wosicki 2, Tepper, Garstecki, Sztuba 1, Eitner 1, Kuliński, Ratajczak Sz. 6.

Dodano: 07-12-15

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN