Z ostatniej chwili:

Aktualności

Oborniccy karatecy z kolejnymi sportowymi sukcesami

W minioną niedziele zawodnicy Obornickiego Klubu Karate brali udział w dwóch turniejach sportowych. Najstarsi rywalizowali na Mistrzostwach Polski Seniorów w Karate Olimpijskim, które odbywały się w Legnicy, skąd przywieźli dwa medale.

W konkurencji kata drużynowego kobiet III miejsce wywalczyły Aleksandra Wieczorek, Justyna Gralak i Martyna Michalska również III miejsce w konkurencji kumite w kat + 67 kg wywalczyła Martyna Michalska.

W tym samym czasie najmłodsi uczestniczyli w Turnieju Karate OSTRORÓG CUP 2019 w Ostrorogu gdzie zdobyli aż 27 miejsc medalowych.