Z ostatniej chwili:

Aktualności

Oborniki Aquathlon dla dzieci - ruszamy z zapisami

W tym roku przed głównymi zawodami Oborniki Triathlon najmłodsi zapewnią nam wielkie emocje. Półtorej godziny wcześniej na linii brzegowej Kąpieliska Miejskiego w Obornikach staną uczestnicy Aquathlonu. Zapisy na Oborniki Aquathlon ruszają dziś.

Aquathlon to doskonała forma rekreacji z pewnością będzie to również wspaniała zabawa dla dzieci. Każdy uczestnik zawodów otrzyma taki sam medal jak zawodnicy startujący w triathlonie.
Oborniki Aquathlon odbędzie się 28 sierpnia przed zawodami Oborniki Triathlon. Zawodnicy w zależności od wieku będą uczestniczyć w jednym z dwóch dystansów:
- pływanie 50m, bieg 400m (kl. I-III SP)
- pływanie 200m, bieg 1,7 km (kl. IV-VI SP)
Start i meta będą zlokalizowane na terenie Kąpieliska Miejskiego. Zarówno pływanie jak i bieg odbędą się na terenie kąpieliska. Szczegóły znajdują się w regulaminie załączonym poniżej. Informacje dotyczące zawodów można uzyskać w biurze OCS przy ul. Objezierskiej 2 lub pod numerem telefonu 61 29 60 906.

Aby zapisać uczestnika należy kliknąć na link zamieszczony poniżej.Po wypełnieniu formularza z danymi zawodnika oraz rodzica lub opiekuna prawnego należy przejść do płatności.

ZAPISY OBORNIKI AQATHLON

LISTA STARTOWA

Dodano: 05-07-16

Pliki do pobrania

  1. AQUATHLON REGULAMIN.pdf

Najbliższe imprezy

  • SKF KPR

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN