Z ostatniej chwili:

Aktualności

Oborniki Triathlon - ostatnie dni zapisów

Już tylko 12 dni dzieli nas od startu czwartej edycji Oborniki Triathlon (26 sierpnia), która w tym roku została objęta Patronatem Burmistrza Obornik oraz Komendanta Wojewódzkiego Policji. W ramach obornickiego triathlonu odbędą się Mistrzostwa Polski Policji oraz kolejna edycja Oborniki Aquathlon. Przypominamy, że pozostały ostatnie dni zapisów, które potrwają tylko do końca tygodnia (19 sierpnia). W dniu zawodów nie będzie możliwości dopisania się do listy startowej na Oborniki Triathlon oraz Oborniki Aquathlon.

Podczas Oborniki Triathlon będziecie mieli do pokonania ok. 400 m pływania, 22,5 km jazdy rowerem oraz 5,25 km biegu. Przed głównymi zawodami czeka nas start dzieci i młodzieży w Oborniki Aquathlon. Miasteczko zawodów zlokalizowane będzie tak jak w poprzednich latach na kąpielisku (Żwirki) w Obornikach. 

Świetna zabawa przy okazji sportowej rywalizacji, pokonywanie własnych słabości to wszystko czeka na uczestników Obornickiego Triathlonu! Chcesz wystartować? Nie czekaj! Zostały tylko 5 dni na zapisy!  Kliknij na  poniższe  linki aby zapisać się na zawody.

ZAPISY OBORNIKI TRIATHLON 

ZAPISY OBORNIKI AQUATHLON

Dodano: 14-08-18

Najbliższe imprezy

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN