Z ostatniej chwili:

Aktualności

Papieski Marsz Rajd NW - co powinienem wiedzieć?

17 kwietnia odbędzie się kolejny Papieski Marsz Rajd NW. Tym razem oprócz tradycyjnego rajdu odbędzie się również rywalizacja mierzona czasem na dwóch dystansach 5 i 9km. Organizatorzy proszą aby wszyscy uczestnicy pojawili się w biurze zawodów (Łazienki) wcześniej, przypominamy, że biuro zawodów czynne jest już od godziny 7.30. Przed zgłoszeniem się do biura zawodów każdy uczestnik powinien sprawdzić swój numer startowy. Listy startowe z numerami będą wywieszone na tablicy ogłoszeń. Ponadto zgłaszając się do stanowisk gdzie będą wydawane numery startowe, należy mieć przy sobie dokument tożsamości.

Ok. godziny 9.30 rozpocznie się odprawa, którą prowadzić będzie sędzia główny zawodów. O 9.45 w rytmach zumby rozpocznie się rozgrzewka. O godzinie 10.00 organizatorzy rozpoczną start poszczególnych grup. Zawodnicy będą startować w grupach dwudziestoosobowych. Jako pierwsi na trasę wyruszą zawodnicy rywalizujący na dystansie 9 i 5 km. Ostatni na trasę wyruszą zawodnicy rajdu.
Dla uczestników przyjezdnych organizatorzy przygotowali parking na obornickim targowisku przy ul. Chłopskiej. Wszystkich zmotoryzowanych zapraszamy właśnie na ul. Chłopską, nie pozostawiajmy pojazdów przy ul. Szpitalnej i Łazienkowej co może przyczynić się do utrudnień w ruchu dla mieszkańców tych ulic.
Wszyscy chętni mogą wspólnie z organizatorami złożyć kwiaty i znicze przed pomnikiem Jana Pawła II w dniu zawodów o godzinie 9.00 na obornickim Rynku.
Jednocześnie informujemy, że nie będzie możliwości zapisania się w dniu zawodów. Zapraszamy. Inne informacje można uzyskać pod numerem telefonu 61 29 60 906.

Dodano: 14-04-16

Najbliższe imprezy

  • Andrzejkowy Turniej Szachowy

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN