Z ostatniej chwili:

Aktualności

Papieski Marsz Rajd NW - ruszamy z zapisami

Tegoroczny Papieskie maszerowanie odbędzie się 17 kwietnia - niedziela. Startujemy o godzinie 10.00 z Obornickich Łazienek. To tam znajdować się będzie nasze miasteczko, gdzie nastąpi start, gdzie znajdować się będzie meta a także biuro zawodów. Tym razem oprócz tradycyjnego rajdu na dystansie ok. 5 km wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w rywalizacji mierzonej czasem na dwóch dystansach: ok. 5 i 9 km.

Aby zapisać się do naszych zawodów należy kliknąć na poniższy link ZAPISY PAPIESKI RAJD MARSZ NW. Po otworzeniu formularza zapisów należy wypełnić wszystkie niezbędne pola, szczególną uwagę należy zwrócić na rodzaj zawodów w których zawodnik deklaruje się uczestniczyć. Do wyboru będzie rajd na dystansie ok. 5km oraz marsz na dystansie ok. 5 i 9 km. Po wprowadzeniu naszych danych należy przejść do płatności poprzez wybór swojego banku i dalej zrealizowanie przelewu. Zgodnie z zapisem w regulaminie imprezy, osoby, które nie dysponują możliwością dokonania płatności on-line powinny zgłosić swoją osobę do zawodów w biurze OCS przy ul. Objezierskiej 2.
Biuro zawodów czynne będzie w dniu imprezy w godzinach od 7.30 do 9.30. O godzinie 9.00 chętni będą mogli złożyć kwiaty pod pomnikiem Jana Pawła II na obornickim Rynku.
Każdy uczestnik zarówno rajdu jak i marszu otrzyma: numer startowy, medal odlewany, posiłek regeneracyjny oraz wodę. Uczestnicy marszu dodatkowo w ramach pakietu startowego otrzymają koszulkę pamiątkową. Wpisowe do zawodów wynosi: rajd - 20 zł, marsz na obu dystansach 40 zł. Regulamin zawodów reguluje również wiek zawodników, którzy mogą brać udział w imprezie.Regulamin zawodów zamieszczony jest poniżej.
Informacja o zawodach: Obornickie Centrum Sportu, Oborniki ul. Objezierska 2, tel. 61 29 60 906.

ZAPISY PAPIESKI MARSZ RAJD NW

LISTA STARTOWA

Dodano: 03-03-16

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN