Z ostatniej chwili:

Aktualności

Piłkarze nożni na remis

Remisem 3-3 zakończyło się, pierwsze po przerwie zimowej, ligowe spotkanie piłkarzy Sparty z zajmującym trzecie miejsce w tabeli Lubuszaninem Trzcianka. Zaczęło się bardzo dobrze dla Oborniczan, bo już w 3' gry obrońca gości tak niefortunnie główkował, że strzelił bramkę samobójczą. Spartanie kontrolowali w tym okresie sytuację na boisku i w 31' podwyższyli wynik na 2:0. Indywidualną akcją popisał się Panowicz, ograł 3 zawodników gości i wyłożył piłkę nadbiegającemu Nowakowi, który wpakował z 2 metrów piłkę do bramki. Niestety moment dekoncentracji i już po dwóch minutach zrobiło się 2:1. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie.

Po zmianie stron zawodnicy Lubuszanina zagrali bardziej zdecydowanie i po błędach Oborniczan w asekuracji zdobyli dwie bramki w 57' i 60'. Zawodnicy z Obornik nie poddali się jednak i do końca walczyli o uratowanie choćby jednego punktu. Najpierw Filip Trębacz w dogodnej sytuacji przestrzelił z okolic 11 metra w 89', a w doliczonym czasie gry w 94' po zmasowanym ataku Sparty do piłki na 14 metrze dopadł Kaźmierczak i silnym płaskim strzałem tuż przy słupku doprowadził do wyrównania. Chwilę później sędzia zakończył mecz. Tak więc inauguracyjny mecz z Lubuszaninem po dobrym widowisku zakończył się podziałem punktów. A już za tydzień czeka Oborniczan wyjazd do lidera rozgrywek Warty Międzychód.
Skład: Wosicki - Maciejewski, Kosmowski, Jankowski, Michałowski - Barabasz(78' Dobrzyński), Cyranek, Nowak(80' Oczkowski), Sołowiej(68' Trębacz) - Bukowski(62' Kaźmierczak), Panowicz

Dodano: 14-03-16