Z ostatniej chwili:

Aktualności

Remis juniorów Sparty

W piątkowe popołudnie w hali OCS Oborniki rozpoczął się turniej półfinałowy Mistrzostw Polski Juniorów w piłce ręcznej. W pierwszym meczu spotkały się drużyny MKS Padwa Zamość i KSSPR Końskie. Od początku spotkania lepiej prezentowała się drużyna KSSPR Końskie i to ten zespół ostatecznie wygrał wysoko 44:25 (21:13).

Oborniccy kibice czekali jednak dużo bardziej na drugi mecz, który rozpoczynał się o godz. 18.00. Sparta Oborniki grała z ASPR Zawadzkie. Tuż przed rozpoczęciem spotkania Burmistrz Tomasz Szrama dokonał oficjalnego otwarcia zawodów.
Pierwsza połowa meczu była bardzo wyrównana i do przerwy Spartanie prowadzili jedną bramką. W drugiej połowie goście grali dużo lepiej i to oni prowadzili aż do 57 minuty różnicą 2-3 bramek. W tym momencie meczu młodzi Spartanie zerwali się do odrabiania strat. Niesieni dopingiem kibiców, którzy po brzegi wypełnili trybuny zdołali doprowadzić do remisu 30:30 (12:11). Gra naszej drużyny nie była najlepsza i cieszy remis wywalczony w końcówce spotkania.

Dodano: 21-02-14

Najbliższe imprezy

  • I Bieg Leśnych Skrzatów
  • 5 Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
  • GPX Obornik w piłce nożnej halowej.
  • wicherek
  • Żwirki Trial - Wielki Finał

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN