Z ostatniej chwili:

Najbliższe imprezy

Start zapisów - Oborniki Triathlon vol.4

Ruszamy z zapisami na kolejną edycje Oborniki Triathlon. Zawody odbędą się w 26 sierpnia 2018, czyli tradycyjnie w ostatnią niedzielę miesiąca. Podczas tegorocznej edycji Oborniki Triathlon odbędą się również Mistrzostwa Polski Policji w Triathlonie. Organizator ustalił limit uczestników na 200 osób. Wszyscy zawodnicy będą ścigali się na dystansie ok. 400m/22,5km/5,75km bez draftingu. Start,meta oraz miasteczko zawodów będzie zlokalizowane na terenie kąpieliska w Obornikach.

Trasa 4 edycji Oborniki Triathlon pozostaje bez zmian. Tak jak w poprzednich latach pływanie odbędzie się na kąpielisku na dystansie ok. 400m. Dystans drugiego etapu zawodów (rower) będzie liczył 22,5 km. Trasa będzie prowadziła w kierunku Rożnowa, a następnie Łukowa (ul. Żernicka, Łukowska), gdzie nastąpi nawrót oraz powrót do ul. Kowanowskiej (dwie pętle). Ostatni etap zawodów (bieg), którego dystans będzie wynosił 5,25km zostanie wyznaczony wokół kąpieliska. Każdy uczestnik obornickiego triathlonu otrzyma pamiątkowy medal. Po zakończonych zawodach na każdego uczestnika będzie czekać posiłek regeneracyjny.

Szczegółowe informacje przedstawione są w regulaminie zawodów.

Obornickie Centrum Sportu nie rezygnują z  organizacji zawodów dla najmłodszych uczestników. Zapisy na III edycję Oborniki Aquathlon już wkrótce.

Więcej informacji można uzyskać w biurze Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Objezierskiej 2 lub pod numerem telefonu 61 29 60 906.

ZAPISY OBORNIKI TRIATHLON
LISTA STARTOWA OBORNIKI TRIATHLON

Dodano: 17-05-18

Najbliższe imprezy

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN