Z ostatniej chwili:

Aktualności

Startują zapisy na Oborniki Triathlon vol. 2

Starujemy z zapisami, Oborniki Triathlon vol.2, który odbędzie się 28 sierpnia na Kąpielisku Miejskim w Obornikach przy ul. Kowanowskiej. Organizatorzy w tym roku zwiększyli limit zgłoszeń do 150 uczestników. Szczegółowe informacje przedstawione są w regulaminie zawodów. Obornickie Centrum Sportu oraz Just a Fit zapraszają wszystkich sympatyków triathlonu do udziału w zawodach.

Trasa zawodów jest podobna jak w poprzednim roku. Pływanie odbędzie na Kąpielisku Miejskim na dystansie ok. 400m. Rowerem uczestnicy będą mieli do pokonania 22,5 km. Na początku udadzą się w kierunku Rożnowa, a następnie Łukowa (ul. Żernicka, Łukowska), gdzie nastąpi nawrót oraz powrót do ul. Kowanowskiej (dwie pętle). Natomiast trasa biegu na dystansie 5,25km zostanie wyznaczona na Kąpielisku Miejskim. Każdy uczestnik obornickiego triathlonu otrzyma odlewany medal. Najlepsi w kategorii OPEN Kobiet i Mężczyzn zostaną nagrodzeni pucharami. Na każdego oczywiście będzie czekać smaczny posiłek regeneracyjny przygotowany przez firmę Marcus. Organizatorzy gwarantują również niepowtarzalny klimat, licząc, że podobnie jak w roku ubiegłym kameralne zawody w Obornikach staną się rodzinnym spotkaniem miłośników triathlonu.
Nowością w tym roku będą organizowane zawody dla uczniów klas I-III i IV-VI. Aquathlon dla najmłodszych odbędzie się bezpośrednio przed startem głównych zawodów o godzinie 9.00. Zapisy na Aquathlon już wkrótce.
Więcej informacji można uzyskać w biurze Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Objezierskiej 2 lub pod numerem telefonu 61 29 60 906

ROZPOCZĘCIE ZAPISÓW 29 CZERWCA g. 12.00
 

ZAPISY OBORNIKI TRIATHLON VOL.2

LISTA STARTOWA


Dodano: 28-06-16

Najbliższe imprezy

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN