Z ostatniej chwili:

Aktualności

Szachowe Obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości

W niedzielę 18 listopada odbył się ostatni w tym roku turniej szachowy w ramach Szachowego Grand Prix Obornik. W ostatnim tegorocznym turnieju szachowym udział wzięło 81 uczestników. Zwycięzcą Turnieju Szachowego z Okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości w kategorii OPEN został Włodzimierz Izydor. Natomiast w kategorii JUNIOR zwycięzcą został Robert Filipiak. Najlepszym szachistom Obornik został Mirosław Zając. Organizatorem zawodów po raz kolejny było Obornickie Centrum Sportu oraz Laboratorium Logiki.

Turniej Szachowy z Okazji 100-lecie Odzyskania Niepodległości zdecydował również o końcowej klasyfikacji Grand Prix Obornik, która przedstawia się następująco: