Z ostatniej chwili:

Aktualności

Trwają zapisy do Biegu Papieskiego i Papieskiego Rajdu NW

Tradycyjnie początek dni Obornik to uczczenie pamięci Papieża Jana Pawła II przez biegaczy oraz zawodników nordic walking. Bieg Papieski i Papieski Rajd NW odbędą się 15 czerwca. Tym razem start zawodów został wyznaczony na Lądowisku w Słonawach. Zarówno biegacze jak i kijkarze będą mieli do pokonania ten sam dystans 5,8km. Trasa prowadzić będzie ścieżkami leśnymi. Zawody mają charakter rekreacyjny, nagrody w postaci pucharów otrzymają najszybsi biegacze w kategorii OPEN Kobiet i OPEN Mężczyzn. Bieg odbędzie się bez pomiaru czasu.

Biuro zawodów również znajdować się będzie na lądowisku. Numery startowe będzie można 
odbierać  w dniu zawodów od godziny 9.00. Start biegu planowany jest na godzinę 10.00, natomiast pięć minut później na trasę ruszą zawodnicy NW. Oczywiście na każdego czekać będzie pamiątkowy, odlewany medal oraz pyra z gzikiem. Na deser każdy zawodnik skosztuje papieskiej kremówki. 

Zapisy odbywają się za pośrednictwem formularza zamieszczonego poniżej. Formularz aktywny będzie do dnia 9 czerwca, po tym terminie nie będzie możliwości zapisania się do zawodów, zarówno biegowych jak i rajdu NW. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 61 29 60 906

ZAPISY BIEG i RAJD NW

LISTA STARTOWA

Dodano: 15-05-19

Najbliższe imprezy

  • DT4MTB Maraton Oborniki - ODWOŁANY!
  • I Bieg Leśnych Skrzatów

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN