Z ostatniej chwili:

Aktualności

Turniej karate w Śremie i podsumowanie roku sportowego

W minioną sobotę po raz ostatni w tym roku zawodnicy Obornickiego Klubu Karate brali udział zawodach sportowych. Tym razem był to IX Otwarty Pucharze Wielkopolski w Karate Sportowym, które odbyły się w Śremie. Nasza 6 osobowa ekipa wywalczyła tam pięć medali w następujących konkurencjach.

Kata indywidualne:
I m Paweł Przewoźny w kat. seniorów
II m Krystian Chrzanowski w roczniku 2006 – 2007
Kumite indywidualne:
I m Paweł Przewoźny w kat. senior open
II m Agata Wosicka w roczniku 2006 – 2007 kat. – 32 kg
Kihon:
I m Maja Różycka w kat. 2006 i starsi

Miniony rok był bardzo udany dla Obornickiego Klubu Karate. Jego zawodnicy wzięli udział w 26 turniejach gdzie wywalczyli łącznie 135 medali. Do największych sukcesów  należy tu zaliczyć zdobycie IV miejsca podczas Mistrzostw Europy Karate Shotokan w Crawley- Anglia, sześć medali podczas Pucharu Świata Karate w Łodzi, siedem medali z Mistrzostwach Polski Karate , oraz osiem medali z Pucharu Polski w Karate Shotokan/ WKF i pięć z Pucharu Polski Sztuk Walki IMAF, a także zajęcie IV miejsca w klasyfikacji medalowej klubów podczas Mistrzostw Polski w Karate Shotokan na 46 startujących tam klubów.

Warto wspomnieć, że udział w tych wszystkich imprezach sportowych był możliwy dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miasta i Gminy Oborniki.

Dodano: 14-12-15

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN