Z ostatniej chwili:

Aktualności

Udane starty triathlonistów z SKS Oborniki

W niedzielę (5 sierpnia) zawodnicy SKS Oborniki wystartowali w Chodzieży gdzie odbyły się zawody triathlonowe należące do cyklu "Triathlon Series 2018". Oborniccy triathloniści spisali się znakomicie stając 3 razy na podium. Na dystansie 1/2 IM zwyciężyli: Maciej Adamczyk (4:30:00) oraz Basia Nadolska-Bocheńska (5:11:54). Na dystansie 1/8IM na najniższym stopniu podium stanął Krzysztof Sobota. Natomiast najmłodsza zawodniczka SKS Oborniki Kasia Stroińska w sobotę (4 sierpnia) zadebiutowała na Mistrzostwach Polski w Aquathlonie (Olsztyn), zajmując 6 miejsce.

W Chodzieży wystartowali również:

Arkadiusz Bukowski 1/2IM                   36 miejsce (5:40:56)

Adrian Łazowski 1/4IM                         22 miejsce (2:28:50)

Wszyscy zawodnicy SKS Oborniki zaprezentowali wysoki poziom.podczas swoich startów. W szczególności zadowoleni mogą być zawodnicy startujący na dystansie 1/2 IM, dla których udział w Chodzieży był startem treningowym (kontrolnym) przed najważniejszymi zawodami sezonu, które odbędą się 8 września w Amsterdamie. Czterech zawodników SKS Oborniki zmierzy się tam z morderczym dystansem pełnego IM ( 3,8 km pływania, 180 km roweru i 42,2 km biegu).

Team SKS Oborniki zaprasza jutro o godz. 9.00 (11 sierpnia) na Kąpielisko w Obornikach, gdzie odbędzie się Otwarty Trening Triathlonowy

Dodano: 09-08-18

Najbliższe imprezy

  • Andrzejkowy Turniej Szachowy

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN