Z ostatniej chwili:

Aktualności

Uwaga uczestnicy Biegu i Rajdu Papieskiego

Już w najbliższą niedzielę wyruszą na trasę zawodnicy Biegu Papieskiego oraz Papieskiego Rajdu NW. Przedstawimy kilka informacji organizacyjnych które bez wątpienia pomogą uczestnikom naszej imprezy dobrze się do niej przygotować i w niej uczestniczyć. Przypominamy, że biuro zawodów czynne jest w sobotę w godzinach 14.00-17.00 w Obornikach przy ul. Objezierskiej 2 (stadion-siedziba OCS) oraz w niedzielę w godzinach 7.00-10.00 na obornickim Rynku.

W dniu zawodów dla wszystkich zawodników przygotowane zostaną szatnie, prysznice, parking oraz depozyt na obornickim stadionie przy ul. Objezierskiej 2. Jadąc z Poznania należy za m. Bogdanowo skręcić w lewo w ul. Armii Poznań, na wysokości budynku ZUS należy skręcić w lewo w ul. Objezierską. Zawodnicy jadący z kierunku Piły po przejechaniu Warty powinni skręcić w prawo, na kolejnych światłach w lewo w ul. Armii Poznań i analogicznie na wysokości ZUS w prawo w ul. Objezierską. Oczywiście auta można również pozostawić na parkingach w centrum miasta, jednak przypominamy, że w tym dniu ruch pojazdów będzie ograniczony, szczególnie w okolicy Rynku.
Prosimy przybyć do biura zawodów z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym. Osoby, które dokonywały opłaty startowej w ostatnich dniach lub też dokonały opłaty a nie są ujęte jako osoby opłacone proszone są o posiadanie przy sobie w dniu biegu dowodu wpłaty. Informujemy również, że osoby których opłata startowa wpłynęła na rachunek organizatorów po 7 kwietnia w wysokości 40zł i 20 zł będą musiały dokonać dopłaty w biurze zawodów.
Ceremonia wręczenia nagród dla zwycięzców w Biegu Papieskim nastąpi bezpośrednio po zakończonym biegu ok. godziny 12.30
Wszystkich uczestników niedzielnych zawodów zapraszamy również do udziału w Marszu dla Papieża, który wyruszy spod kościoła Miłosierdzia Bożego o 13.00. Po przybyciu na Rynek wszyscy chętni będą mogli złożyć znicze i kwiaty pod pomnikiem Jana Pawła II.

Dodano: 10-04-14

Najbliższe imprezy

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN