Z ostatniej chwili:

Aktualności

VI Turniej Charytatywny

Już w najbliższą sobotę (19 stycznia, godz.14.00) w hali sportowej Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Obrzyckiej odbędzie się VI Turniej Charytatywny organizowany przez Obornickich Fanatyków Lecha Poznań. Tym razem organizatorzy postanowili zagrać dla Zuzi Schulz oraz jej rodziny, która zmaga się z problemami finansowymi i zdrowotnymi. Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w VI Turnieju Charytatywnym aby wesprzeć Zuzię oraz jej rodzinę. RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Rodzina utrzymuje się z skromnego gospodarstwa prowadzonego przez Pana Przemysława, natomiast Pani Kamila ze względu na zły stan zdrowia córki Zuzi musi się nią codziennie opiekować. Pieniędzy nie wystarcza na wszystkie niezbędne rzeczy.

Pan Przemysław cierpi na epilepsję oraz hiperglikemię, posiada także lekki stopień niepełnosprawności. Pani Kamila oraz obie córki chorują na chorobę genetyczną Recklinghausena - nerwiakowłókniakowatość typu I, która ma charakter postępujący (zmiany skórne oraz różnego typu guzy o charakterze nowotworowym niezłośliwym w różnych częściach ciała w tym i również głowy). Zuzanna ma liczne guzy mózgu, a w ostatnim czasie również u Pani Kamili zdiagnozowano guza mózgu, który ma bardzo negatywny wpływ na jej nerw wzrokowy jak i układ hormonalny. Zuzia ze względu na liczne guzy ma silnie zniekształconą twarz i podniebienie. Obecnie jest po ciężkiej operacji twarzy. 


Zuzia wymaga stałego leczenia i ciągłych wizyt kontrolnych na które jednak rodzina nie posiada wystarczających środków finansowych. Z tego względu wszelkie możliwe formy wsparcia są niezbędne.

Na turnieju zorganizowanych będzie wiele atrakcji. Mecze, loterie, licytacje, różne pokazy. Będzie można zapisać się również do bazy potencjalnego dawcy szpiku oraz nauczyć się podstaw udzielania pierwszej pomocy.  Przewidujemy również atrakcje dla dzieci.

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !!!!!

Dodano: 17-01-19

Najbliższe imprezy

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN