Z ostatniej chwili:

Aktualności

VIII Chrustowski Bieg Zimowy - ruszają zapisy

Tradycyjnie już w miesiącu styczniu Obornickie Centrum Sportu wspólnie ze Szkołą Podstawową im. Bronisława Malinowskiego w Chrustowie zapraszają do udziału w VIII Chrustowskim Biegu Zimowym. Tym razem zawody zaplanowano na dzień 31 stycznia, start biegu głównego godz. 12.00. Bezpośrednio po starcie ok. godz. 12.05 rozpoczną się zawody towarzyszące dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Zapisy do udziału w zawodach szkolnych odbywać się będą w dniu zawodów.

Poniżej znajduje się link do zapisów. Dodatkowo zapisy oraz inne informacje dotyczące biegu znajdują się na www.biegi.oborniki.pl oraz na fb Obornickiego Centrum Sportu.  Zapisy drogą elektroniczną możliwe są do dnia 27 stycznia. Jednocześnie informujemy, że dla styczniowych zawodów ustalono limit uczestników. W Chrustowie na dystansie 12 km będzie mogło wziąć udział maksymalnie 300 zawodników. Biuro zawodów czynne będzie w Szkole Podstawowej w Chrustowie w dniu zawodów od godz. 8.00 do 11.00. Tam też zorganizowany będzie depozyt, szatnie oraz posiłek regeneracyjny po zakończonych zawodach. Trasa biegu to głównie drogi asfaltowe, ok. 1 km to tzw. kocie łby. Opłata startowa wynosi 30 zł, w dniu zawodów 50 zł.
Uwaga. W dniu zawodów będą przyjmowane zgłoszenia tylko wówczas, gdy do dnia 27 stycznia nie zostanie osiągnięty limit 300 zawodników.

ZAPISY CHRUSTOWSKI BIEG ZIMOWY

LISTA STARTOWA

Dodano: 17-12-14

Pliki do pobrania

  1. REGULAMIN.pdf

Najbliższe imprezy

  • SKF KPR

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN