Z ostatniej chwili:

Aktualności

Witaj Wiosno - turniej piłki nożnej dla SP za nami

Tym razem młodych piłkarzy którzy wstawili się na obornickim Orliku przywitała prawdziwa wiosna. Uczniowie szkół podstawowych rywalizowali w drugim turnieju zorganizowanym przez Obornickie Centrum Sportu z cyklu Witaj Wiosno. W zawodach uczestniczyły cztery drużyny: SP Chrustowo, SP 3 Oborniki i dwie drużyny z Objezierza w składzie których głównie byli piłkarze na co dzień trenujący w Orkanie.

Mecze były niezwykle zacięte. Najbardziej emocjonującym spotkaniem okazały się derby drużyn z Objezierza. Jeszcze na dwie minuty przed końcem spotkania I drużyna wygrywała 5:2. Tyle też minut wystarczyło II drużynie z Objezierza aby doprowadzić do remisu. Wyniki poszczególnych spotkań przedstawiały się następująco:
SP Chrustowo - Objezierze I    1:5
SP 3 Oborniki - Objezierze II   0:1
Objezierze II - Sp Chrustowo   4:0
Sp 3 Oborniki - Objezierze I    2:3
Objezierze I - Objezierze II      5:5
SP 3 Oborniki - SP Chrustowo 4:0