Z ostatniej chwili:

Aktualności

XI Chrustowski Bieg Zimowy - podsumowanie

W minioną sobotę odbyła się XI edycja biegu w Chrustowie organizowanego przez Obornickie Centrum Sportu oraz Szkołę Podstawową w Chrustowie. Na starcie biegu pojawiło się 261 zawodników. W ramach biegu odbyły się również zawody dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów w których wzięło udział 40 uczniów z naszej gminy. Każdy z uczestników otrzymał polarowy komin, pamiątkowy medal, posiłek regeneracyjn oraz pączka.

Tak jak w latach poprzednich zawodnicy musieli się zmierzyć z wymagającą trasą na dystansie 12km. W tegorocznej edycji biegu Chrustowskiego zwycięzcy Mateuszowi Rodewaldowi (42:06) oraz drugiemu na mecie Robertowi Gehrke (42:26) udało się złamać czas 43 minut. Trzeci na mecie pojawił się Mateusz Gajewski. Najlepszy z Oborniczan Krystian Stańko zajął 12 miejsce Open. Wśród pań najlepsza okazała się Monika Brzozowska z czasem 47:03. Drugie miejsce zajęła Patrycja Kołecka, a trzecie Dorota Lutomska, która okazała się również najlepszą Oborniczanką.

Organizatorzy pragną podziękować wszystkim którzy brali udział w przygotowaniach oraz w sprawnym przeprowadzeniu XI Chrustowskiego Biegu Zimowego: Radzie Sołeckiej oraz Sołtysowi Wsi Chrustowo oraz wszystkim służbom porządkowym, KPP Oborniki, Straży Miejskiej, druhom OSP.
Do zobaczenia za rok.

Dodano: 15-01-18

Najbliższe imprezy

  • Andrzejkowy Turniej Szachowy

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN