Z ostatniej chwili:

Aktualności

XII Chrustowski Bieg Zimowy - zapisy

Już dziś o godzinie 12.00 ruszają zapisy do XII Chrustowskiego Biegu Zimowego. To najstarszy bieg w gminie Oborniki, który organizowany jest corocznie od 2007 roku. Pomysłodawcą biegania w Chrustowie był wieloletni nauczyciel, trener i wychowawca Stefan Hoeft. Przypominamy o limicie uczestników, który jak co roku wynosi 300 biegaczy. Tradycyjnie podczas XII Chrustowskiego Biegu Zimowego odbędą się również biegi dla szkół podstawowych (gimnazjów). Zapisy dla uczniów odbywać się będą w dniu biegu.

Tak jak w poprzednich latach uczestnicy XII Chrustowskiego Biegu Zimowego będą mieli do pokonania dystans 12km. Start biegu zaplanowany został na godzinę 12.00. Trasa biegu nie ulegnie zmianie w stosunku do ubiegłorocznych zawodów  i będzie przebiegała: Szkoła Podstawowa Chrustowo-Żukowo-Górka-Ślepuchowo-Szkoła Podstawowa Chrustowo. Biuro zawodów, również bez zmian będzie znajdowało się w Szkole Podstawowej im. Bronisława Malinowskiego     w  Chrustowie.

Opłata startowa na XII Chrustowski Bieg Zimowy wynosi:
  • do 31 grudnia 40zł
  • od 1 stycznia 50 zł
Podczas XII Chrustowskiego Biegu Zimowego odbędą się również zawody towarzyszące dla dzieci i młodzieży z szkół podstawowych (gimnazjów). Zapisy będą odbywały się w dniu zawodów. Biegi szkolne odbędą się według odrębnego regulaminu.

Poniżej zamieszczamy link do zapisów oraz regulamin zawodów.

ZAPISY XII CHRUSTOWSKI BIEG ZIMOWY
LISTA STARTOWA

Dodano: 30-11-18

Najbliższe imprezy

  • Andrzejkowy Turniej Szachowy

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN