Z ostatniej chwili:

Aktualności

Zaczynamy odliczanie do startu DT4YOU MTB Maraton Oborniki

Już w najbliższy weekend (27 kwietnia) odbędzie się szósta edycji DT4YOU MTB Maraton Oborniki. Na liście startowej jest 801 uczestników, którzy wystartują na trzech wybranych przez siebie dystansach: Turystyczny ok.10 km, MINI ok.38 km, MEGA ok. 65 km. Warto zaznaczyć, że regulaminowy limit uczestników został osiągnięty miesiąc przed startem zawodów. Informujemy, że nie ma już możliwości przepisywania pakietów startowych oraz dopisania się do listy startowej również w dniu zawodów. Więcej informacji znajdziecie w zamieszczonym poniżej informatorze zawodów.

Biuro zawodów podobnie jak w roku ubiegłym znajdować się będzie w hali Obornickiego Centrum Sportu
przy ul. Obrzyckiej 88. Pakiety będzie można odbierać w piątek (26 kwietnia) w godzinach 17.00 do 19.30 oraz w dniu zawodów (27 kwietnia) w godzinach 7.00- 9.30.

Istnieje możliwość odbioru pakietu przez inną osobę. W tym celu zawodnik powinien pobrać i wydrukować oświadczenie, które znajduje się na jego indywidualnym profilu. Takie oświadczenie podpisane przez zawodnika może być przekazane innej osobie, która w imieniu zawodnika może odebrać pakiet startowy. Nie będą akceptowane żadne inne upoważnienia.


Organizatorzy pragną zwrócić uwagę mieszkańcom Obornik, szczególnie okolic ul. Droga Leśna (na wysokości boisk Orlik), że w czasie trwania zawodów pomiędzy godziną 8.00 a 14.30 niektóre odcinki ulicy będą zamknięte dla ruchu kołowego.

INFORMATOR ZAWODÓW

Dodano: 23-04-19

Najbliższe imprezy

  • Andrzejkowy Turniej Szachowy

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN