Z ostatniej chwili:

Aktualności

Zremisowali po raz drugi

Drugi dzień turnieju półfinałowego Mistrzostw Polski Juniorów w piłce ręcznej miał bardzo podobny przebieg do dnia wcześniejszego. O godz. 16.00 zmierzyły się drużyny ASPR Zawadzkie i MKS Padwa Zamość. W tym meczu zdecydowanie lepszym okazał się zespół ASPR Zawadzkie, który wygrał 40:31 (20:13).

O godz. 18.00 grała Sparta Oborniki a rywalem naszej drużyny był zespół MKS Końskie. Mecz był bardzo wyrównany choć do przerwy to Spartanie prowadzili 11:8. Niestety w drugiej połowie nasi chłopcy popełnili kilka błędów i rywale objęli prowadzenie. Znów końcówka spotkania była niesamowicie emocjonująca. Kibice na trybunach dzielnie wspierali oborniczan i nasz zespół doprowadził do remisu 22:22.
W niedzielę ostatnie mecze. Sparta musi wygrać z Padwą Zamość jeśli chce awansować do turnieju finałowego.

Dodano: 23-02-14