Z ostatniej chwili:

Aktualności

Sukces juniorów SKF KPR Sparta

W miniony weekend w hali Obornickiego Centrum Sportu rozgrywano 1/16 Finału Mistrzostw Polski Juniorów w Piłce Ręcznej. Zwycięzcą zawodów okazali się gospodarze, zawodnicy Obornickiej Sparty. Tym samym nasza drużyna znalazła się wśród szesnastu najlepszych drużyn w kraju i zapewniła sobie udział w kolejnym etapie rozgrywek, które prawdopodobnie również odbędą się w Obornikach w dniach 14-16 maja.

Publikacja: 04-05-21 czytaj więcej

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - zmiana terminu

Pierwotnie długo oczekiwane zawody biegowe zaplanowano na 24 kwietnia. Od momentu rozpoczęcia przygotowań mieliśmy nadzieję, że obostrzenia dotyczące zawodów biegowych będą bardziej łaskawe. Niestety kolejne wytyczne sanitarne uniemożliwiają zorganizowanie zawodów w planowanym terminie. Informujemy, że Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych odbędzie się w innym terminie. Obornickie Centrum Sportu podejmie wszelkie starania aby bieg odbył się w miesiącu czerwcu, o czym będziemy informować na bieżąco. W najbliższych dniach zostanie ustalona data zawodów. Planujemy trasę do której są przyzwyczajeni biegacze, czyli ze startem przy ul. Droga Leśna. Ale jednocześnie w przypadku braku możliwości zorganizowania zawodów w tym miejscu, będziemy starali się wybrać trasę alternatywną. Niestety z racji aktualnej sytuacji epidemiologicznej organizatorzy nie mają wpływu na wytyczne, które ograniczają działalność sportową.

Publikacja: 16-04-21 czytaj więcej

Od 19 kwietnia otwieramy boiska.

Zgodnie z zapowiedzią, od 19 kwietnia ponownie otwarte zostaną boiska. Ograniczeniem będzie ilość osób znajdujących się jednocześnie na obiekcie, maksymalnie 25. Pamiętajmy o obowiązujących zasadach, które nadal obowiązują. Między innymi dezynfekcja rąk przed wejściem na obiekt oraz przy opuszczaniu jego. Więcej informacji można uzyskać w biurze Obornickiego Centrum Sportu, tel. 61 29 60 906.

Publikacja: 15-04-21 czytaj więcej

Obostrzenia przedłużone do 18 kwietnia

Dotychczasowe obostrzenia związane z pandemią zostają przedłużone do 18 kwietnia. Oznacza to, że z obiektów sportowych mogą korzystać tylko zawodnicy w ramach tzw. sportu zawodowego. Niestety obiekty Obornickiego Centrum Sportu dla aktywności rekreacyjnej i indywidualnej nadal pozostają zamknięte.

Publikacja: 07-04-21 czytaj więcej

Wesołych Świąt!

Z okazji Świąt Wielkanocnych dyrekcja i pracownicy Obornickiego Centrum Sportu, składają życzenia radości, zdrowia i najlepszych chwil spędzonych z rodziną. Niech najbliższy czas odmieni sportową rzeczywistość tak aby boiska i hale ponownie zapełniły się sportowcami i kibicami. Wesołych Świąt.

Publikacja: 02-04-21 czytaj więcej

Obostrzeń ciąg dalszy

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 25 marca br. dotyczącego mi.in. prowadzenia działalności sportowej, obiekty sportowe w okresie od 27 marca do 9 kwietnia będą nieczynne. Zakaz wstępu na obiekty dotyczy wszystkich osób z wyjątkiem tzw. grup zawodowych i drużyn klubowych pobierających stypendia. Niestety boiska, korty oraz inne obiekty w najbliższych dwóch tygodniach nie będą dostępne dla mieszkańców naszej gminy. Szczegółowych informacji udziela dyrekcja OCS pod numerem telefonu 61 29 60 906.

Publikacja: 26-03-21 czytaj więcej

Warunki korzystania z obiektów sportowych od 20 marca

Zgodnie z Rozporządzeniem RM, które ukazało się 19 marca br, dotyczące m.in. zasady organizacji współzawodnictwa i zajęć sportowych, korzystanie z obiektów sportowych jest ograniczone. Cytując rozporządzenie zajęcia sportowe możliwe są według poniższych zasad.

Publikacja: 22-03-21 czytaj więcej

Sukces juniorów SKF KPR Sparta

Młodzi szczypiorniści SKF KPR Sparta Oborniki zakwalifikowali się do 1/16 Finałów Mistrzostw Polski Juniorów Mł. Podopieczni Marka Arciszewskiego i Joanny Jarysz w dniu wczorajszym pokonali w hali OCS przy Obrzyckiej MKS Poznań 35:28. O miejscu rozgrywania finałów zdecydują ostatnie mecze ligowe. Jest duża szansa na organizację zawodów przez obornicki klub.

Publikacja: 18-03-21 czytaj więcej

Turniej Młodych Talentów Karate

W sobotę 13 marca w Mosinie odbył się zawody karate pod nazwą „Turniej Młodych Talentów – Mosina 2021” gdzie rywalizowali zawodnicy z kilkunastu klubów z Wielkopolski . Barwy Obornickiego Klubu Karate na tym turnieju tym razem reprezentowali najmłodsi zawodnicy klubu, którzy wywalczyli osiem miejsc medalowych.

Publikacja: 15-03-21 czytaj więcej

Sukcesy obornickich karateków

Przez dwa dni 6 i 7 marca najlepsi karatecy w kraju rywalizowali na Międzynarodowym Turnieju Karate „Central Europe Open” w Bydgoszczy. W zawodach brało udział 67 klubów z takich państw jak Czechy, Dania, Niemcy i Azerbejdżan. W śród nich znaleźli się także zawodnicy Obornickiego Klubu Karate, którzy aż czterokrotnie wchodzili na podium. Nasi medaliści to :

Publikacja: 08-03-21 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN