Z ostatniej chwili:

Aktualności

XIX edycja turnieju o Puchar Wielkiej Dziury 10-16 cerwca

Trwają zapisy do XIX edycji turnieju o Puchar Wielkiej Dziury, którego organizatorem jest Parafia p.w. Miłosierdzia Bożego w Obornikach z Ks. proboszczem Zbigniewem Urnym na czele. Zawody skierowane są do dzieci urodzonych 2011, 2010, 2009, 2008 roku i rozgrywane będą w czterech kategoriach wiekowych. Informacje o turnieju dostępne są na stronie www.milosierdzie.com oraz w biurze parafialnym. Po raz pierwszy zabraknie Tadeusza Ratajczaka, osoby która przez wszystkie edycje wspierała ks.proboszcza w organizacji turnieju oraz w wychowaniu przez sport kolejnych młodych pokoleń oborniczan.

Publikacja: 29-05-19 czytaj więcej

Chłopcy SKF KPR Sparta Oborniki Mistrzem Wielkopolski w kategorii dzieci !!!

Podopieczni trener Katarzyny Przybysz na co dzień uczniowie 6 klasy sportowej, Szkoły Podstawowej nr 4 im. Unicef w Obornikach wygrali wszystkie mecze finałowego turnieju. Dekoracji i wręczenia nagród dokonał Pan Piotr Konitz - wychowanek obornickiej Sparty, były reprezentant Polski w latach 1982-86,złoty medalista Mistrzostw Polski z drużyną Pogoni Zabrze w 1989 oraz zdobywca Pucharu Polski z Grunwaldem Poznań w 1980.Najlepszym zawodnikiem turnieju został Maciej Kolanus - SKF KPR Sparta Oborniki. Królem Strzelców - Dawid Frankowski - KPR Ostrovia Ostrow Wlkp. Najlepszym bramkarzem - Jakub Gawlik - SKF KPR Sparta Oborniki.

Publikacja: 29-05-19 czytaj więcej

Oborniki triathlon - opłata startowa !!!

Przypominamy że do końca maja obowiązuje niższy próg opłat startowych !!! Wszystkich miłośników tej dyscypliny zapraszamy do Obornik.

Publikacja: 24-05-19 czytaj więcej

Trzecia ostatnia runda II edycji Obornickiej Ligi Biegowej już 2 czerwca !!!

W niedzielę 2 czerwca na stadionie w Obornikach przy ul Objezierskiej 2, odbędzie się trzecia ostatnia runda tegorocznej II edycji Obornickiej Ligi Biegowej skierowanej do najmłodszych sympatyków biegania. Zapraszamy wszystkich chętnych do sportowej rywalizacji w duchu fair play. W tym roku Obornicka Liga Biegowa została objęta honorowym patronatem Burmistrza Obornik . Zapisy do trzeciej rundy dostępne na https://foxter-sport.pl/obornicka-liga-biegowa-3

Publikacja: 24-05-19 czytaj więcej

Mistrzostwa Obornik w Kolarstwie Szosowym im. S. Jakubiaka - indywidualna jazda na czas

Sympatyków kolarstwa zapraszamy do rywalizacji w jeździe indywidualnej na czas podczas Mistrzostw Obornik w Kolarstwie Szosowym im. S. Jakubiaka .Zawody zostaną rozegrane w dniu 1 czerwca na trasie o długości 12,6 km. Starty zawodników odbędą się na ul.Towarowej od godz.11.00 do 15.00. Organizatorzy zapraszają dzieci od godz .11.30. do wzięcia udziału w wyścigach na dystansie 300m.

Publikacja: 24-05-19 czytaj więcej

Trwają zapisy do Biegu Papieskiego i Papieskiego Rajdu NW

Tradycyjnie początek dni Obornik to uczczenie pamięci Papieża Jana Pawła II przez biegaczy oraz zawodników nordic walking. Bieg Papieski i Papieski Rajd NW odbędą się 15 czerwca. Tym razem start zawodów został wyznaczony na Lądowisku w Słonawach. Zarówno biegacze jak i kijkarze będą mieli do pokonania ten sam dystans 5,8km. Trasa prowadzić będzie ścieżkami leśnymi. Zawody mają charakter rekreacyjny, nagrody w postaci pucharów otrzymają najszybsi biegacze w kategorii OPEN Kobiet i OPEN Mężczyzn. Bieg odbędzie się bez pomiaru czasu.

Publikacja: 15-05-19 czytaj więcej

Druga runda II edycji Obornickiej Ligi Biegowej za nami.

W dniu 19 maja na stadionie Obornickiego Centrum Sportu odbyła się druga runda II edycji Obornickiej Ligi Biegowej. Impreza skierowana jest do najmłodszych sympatyków biegania. Gratulujemy wszystkim którzy brali udział w tych zawodach Ostania trzecia runda odbędzie się 2 czerwca na stadionie Obornickiego Centrum Sportu przy ul.Objezierskiej 2, na którą już dziś zapraszamy.

Publikacja: 22-05-19 czytaj więcej

Dzięwczęta SKF KPR Sparta Oborniki drugie w Wielkopolsce !!!

Dziewczęta z rocznika 2006 wywalczyły w Gnieźnie podczas turnieju finałowego Wielkopolskiego Związku Piłki Ręcznej srebrne medale Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego. Gratulacje dla zawodniczek i Pani trener Urszuli Filody.

Publikacja: 21-05-19 czytaj więcej

Młodzicy SKF KPR Sparta Oborniki wywalczyli awans do najlepszej ósemki w kraju

W dniach 17-19 maja w hali OCS przy ul.Obrzyckiej odbył się turniej 1/8 Finału Pucharu ZPRP Młodzików w piłce ręcznej. W zawodach uczestniczyły zespoły z Kielc, Gdańska, Konstantynowa Łódzkiego oraz Obornik. Do 1/4 finału awansowały zespoły SKF KPR Sparta Oborniki oraz PGE VIVE Kielce. Wczorajsze spotkanie pomiędzy SKF KPR Sparta Oborniki a PGE VIVE Kielce wygrane przez nasz zespół po serii rzutów karnych przejdzie do wspaniałej historii obornickiej piłki ręcznej. Oborniczanie walkę o Final Four rozegrają w dniach 31.05.-02.06. w miejscowości Ustroń w województwie śląskim.

Publikacja: 20-05-19 czytaj więcej

DT4YOU MTB Maraton Oborniki - dziękujemy

VI Edycja obornickiego maratonu mtb przeszła do historii. W zawodach wzięło udział łącznie ponad 850 zawodników w tym 100 najmłodszych adeptów kolarstwa. Podobnie jak w latach poprzednich zawodnicy rywalizowali na trzech dystansach, TUR, MEGA i MINI. Nie jest przypadkiem, że do Obornik przyjeżdża czołówka polskiego kolarstwa górskiego. Dobrze przygotowana trasa, atrakcyjne nagrody oraz wiele imprez towarzyszących sprawia, że 27 kwietnia przy Obrzyckiej w Obornikach działo się wiele. Przygotowanie zawodów to wiele miesięcy pracy całego zespołu Obornickiego Centrum Sportu wspieranego przez Urząd Miejski oraz miłośników kolarstwa górskiego w Obornikach. Trasa przygotowana przez panów Krzysztofa Pawlaka, Jarosława Troszczyńskiego, Marcina Skawińskiego oceniona została bardzo wysoko przez uczestników maratonu.

Publikacja: 30-04-19 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN