Z ostatniej chwili:

Aktualności

Obornicka Liga Biegowa

W niedzielę 19 maja na stadionie w Obornikach przy ul Objezierskiej 2, odbędzie się druga runda Obornickiej Ligi Biegowej skierowanej do najmłodszych sympatyków biegania.

Publikacja: 17-05-19 czytaj więcej

1/8 Finału Pucharu ZPRP Młodzików w piłce ręcznej

Od piątku 17 maja do niedzieli 19 maja w hali OCS przy ul. Obrzyckiej młodzi szczypiorniści SKF KPR Sparta Oborniki walczyć będą o awans do 1/4 Finału Pucharu ZPRP

Publikacja: 16-05-19 czytaj więcej

Zawodnicy Obornickiego Klubu Karate w Sopocie i Kleszczewie

W minioną sobotę zawodnicy Obornickiego Klubu Karate brali udział w dwóch turniejach w Sopocie i Kleszczewie gdzie wywalczyli kilka medali.

Publikacja: 12-05-19 czytaj więcej

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 im. Unicef w Obornikach w podwójnej koronie Mistrzów Wielkopolski !!!

W Ostrowie i Mosinie młodzi szczypiorniści Szkoły Podstawowej nr4 im UNICEF prowadzeni przez trenerów K. Przybysz rocz.2006 i M. Arciszewskiego rocz.2003 zdobyli złote medale Wojewódzkiego Finału Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Publikacja: 15-05-19 czytaj więcej

DT4YOU MTB MARATON OBORNIKI - Relacja filmowa

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji filmowej z DT4YOU MTB MARATON OBORNIKI

Publikacja: 03-05-19 czytaj więcej

Fotorelacja DT4YOU MTB Maraton Oborniki

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z DT4YOU MTB Maraton Oborniki.

Publikacja: 28-04-19 czytaj więcej

VI edycja DT4YOU MTB Maraton Oborniki za nami

Blisko 750 uczestników ścigało się podczas dzisiejszych zawodów DT4YOU MTB Maraton Oborniki. To już VI edycja imprezy z serii kolarstwa górskiego organizowana przez Obornickie Centrum Sportu oraz Gminę Oborniki. Najlepszymi zawodnikami na dystansie MEGA okazali się Mariusz Gil i Daria Kasztarynda. Natomiast zwycięzcami na dystansie MINI zostali Piotr Rzeszutek oraz Aleksandra Zabrocka.

Publikacja: 27-04-19 czytaj więcej

Sparta przegrała po rzutach karnych Finał Pucharu Polski Strefy Poznańskiej

W środę na stadionie Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Objezierskiej odbył się finał Pucharu Polski Strefy Poznańskiej. Sparta Oborniki mierzyła się z III-ligową Polonią Środa Wielkopolska. Pierwsza połowa meczu zakończyła się bezbramkowym remisem. Tuż po zmianie stron drużyna z Środy wyszła na prowadzenie. Sparcie udało się doprowadzić do remisu dopiero 4 minuty przed końcem meczu po bramce Filipa Trębacza. W serii rzutów karnych lepsi okazali się zawodnicy ze Środy Wielkopolskiej, którzy wygrali stosunkiem 4:3.

Publikacja: 25-04-19 czytaj więcej

Zaczynamy odliczanie do startu DT4YOU MTB Maraton Oborniki

Już w najbliższy weekend (27 kwietnia) odbędzie się szósta edycji DT4YOU MTB Maraton Oborniki. Na liście startowej jest 801 uczestników, którzy wystartują na trzech wybranych przez siebie dystansach: Turystyczny ok.10 km, MINI ok.38 km, MEGA ok. 65 km. Warto zaznaczyć, że regulaminowy limit uczestników został osiągnięty miesiąc przed startem zawodów. Informujemy, że nie ma już możliwości przepisywania pakietów startowych oraz dopisania się do listy startowej również w dniu zawodów. Więcej informacji znajdziecie w zamieszczonym poniżej informatorze zawodów.

Publikacja: 23-04-19 czytaj więcej

Oborniccy karatecy z kolejnymi sportowymi sukcesami

W minioną niedziele zawodnicy Obornickiego Klubu Karate brali udział w dwóch turniejach sportowych. Najstarsi rywalizowali na Mistrzostwach Polski Seniorów w Karate Olimpijskim, które odbywały się w Legnicy, skąd przywieźli dwa medale.

Publikacja: 15-04-19 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN