Z ostatniej chwili:

Aktualności

Historyczny Sukces Karate Team Oborniki

W niedzielę 14 kwietnia w Legnicy z udziałem 30 klubów i 200 zawodników odbyły się Mistrzostwa Polski w karate olimpijskim seniorów. Karate Team wystawił do startu 4 zawodników, którzy wciąż przynależą wiekowo do kategorii junior, ale mają już prawo startu w zawodach seniorskich. Wychowankowie Wojciecha Blocha , którzy swoją przygodę z karate zaczęli w roku 2008 od grupdziecięcych, dziś odnieśli swój największy jak dotychczas sukces w seniorskiej karierze sportowej.

Publikacja: 15-04-19 czytaj więcej

Obornicka Liga Biegowa - runda I

W niedzielę 7 kwietnia na stadionie w Obornikach odbyła się pierwsza runda Obornickiej Ligi Biegowej. Piękna słoneczna pogoda oraz wiele atrakcji przygotowanych przez organizatora SKS Oborniki przyciągneła na stadion liczną grupę uczestników i kibiców. W zawodach wzieło udział ponad 200 młodych sportowców, którzy otrzymali pierwszą część medalu cyklu OLB. Zapisy na kolejną rundę rozpoczną się już wkrótce.

Publikacja: 09-04-19 czytaj więcej

Kolejny Turniej Bolwingu UTW za nami

W miniony weekend w Centrum Rekreacji Oborniki odbył się III Turniej Bowlingu organizowany przez Uniwersytet Trzeciego Wieku w Obornikach. Turniej objęty został patronatem Burmistrza Obornik. W zawodach wzieło udział 9 zespołów z Czarnkowa, Międzyrzecza, Sierakowa, Szamotuł, Tarnowa Pogórnego, Trzcianki, Wronek oraz Obornik. Najlepszym zespołem okazał się UTW Oborniki. Pamiątkowe statuetki oraz medale ufundowało Obornickie Centrum Sportu.

Publikacja: 09-04-19 czytaj więcej

Askon mistrzem HLPN 2018/2019

W sobotę 6 kwietnia rozegrane zostały dwie ostatnie kolejki Halowej Ligi Piłki Nożnej w sezonie 2018/2019. Askon po raz kolejny zostaje mistrzem HLPN, broniąc tym samym tytuł z poprzedniego roku. Kluczem do sukcesu zawodników Askonu było doświadczenie, które pozwoliło im zwyciężyć dwa ostatnie mecze zapewniając sobie kolejny raz mistrza HLPN. W tegorocznych rozgrywkach HLPN wzięło udział 9 zespołów. Wszystkie drużyny otrzymały puchary, które zostały wręczone przez dyrektora Obornickiego Centrum Sportu Jacka Okpisza.

Publikacja: 08-04-19 czytaj więcej

Ruszają zapisy na KIDS MTB Maraton Oborniki

Dziś o godz. 17.00 startują zapisy na zawody dzieci i młodzieży, które odbędą w się 27 kwietnia w ramach DT4YOU MTB Maraton Oborniki. Zawody towarzyszące dla młodych kolarzy od lat towarzyszą głównym zawodom dodając tym samym wiele pozytywnych emocji. W zawodach mogą wziąć udział dzieci w wieku 3-7 lat. Limit uczetników wynosi 100 osób. W tym roku organizatorzy postanowili zmienić formę startu oraz zapisów, które można dokonywać do 17 kwietnia. Organizatorami zawodów towarzyszących jest Just a Fit oraz SKS Oborniki. Zapraszamy dzieci do udziału w imprezie.

Publikacja: 03-04-19 czytaj więcej

Udany weekend zawodników Obornickiego Klubu Karate

Bardzo intensywny pod względem sportowym był miniony weekend dla zawodników Obornickiego Klubu Karate.W sobotę dwójka zawodników brała udział w Szczecinie w Pucharze GRYFA, który był ogólnopolskim turniejem kwalifikacyjnym do mistrzostw Polski juniorów i młodzieżowców w karate olimpijskim. Start okazał się udany.

Publikacja: 01-04-19 czytaj więcej

II edycja Żwirki Trial zakońćzona

W minioną niedzielę zakończyła się II edycja Żwirki Trial. Zwycięzcami ostatniego biegu zostali Urszula Kafarska oraz Sebastian Nowicki, którzy również okazali się zwycięzcami całego cyklu Żwirki Trial. Organizatorzy SKS Oborniki zadbał aby bieg finałowy odbył się w wyjatkowej atmosferze. Atmosferę przez cały czas podgrzewał DJ Cookie a każdy z uczestników po ukońćzonym biegu otrzymał pamiatkowy medal oraz posiłek regeneracyjny.

Publikacja: 19-03-19 czytaj więcej

Memoriał Henryka i Andrzeja Kramerów

W miniony weekend w hali Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Obrzyckiej odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt rocznik 2006 i młodsze - Memoriał Henryka i Andrzeja Kramerów. W turnieju wzięło udział 12 zespołów z całego kraju. W Memoriale Henryka i Andrzeja Kramerów zwyciężyła drużyna UKS Bukowia Buk. SKF KPR Sparta Oborniki zajęła w turnieju znakomite drugie miejsce.

Publikacja: 11-03-19 czytaj więcej

IV Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego - fotogaleria

Pełna fotogaleria z biegu jest już gotowa. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z IV Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego.

Publikacja: 05-03-19 czytaj więcej

IV Bieg Pamięci Żolnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego za nami

Ponad 280 biegaczy pojawiło się na starcie IV Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego. Zwycięzcami dzisiejszych zawodów zostali: Arnold Perez z Stalowej Woli oraz Dorota Lutomska z Obornik.

Publikacja: 02-03-19 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN