Z ostatniej chwili:

Aktualności

XII Chrustowski Bieg Zimowy za nami

Zwycięzcami XII Chrustowskiego Biegu Zimowego zostali: Monika Brzozowska (46:07) oraz Sebastian Nowicki (42:37). Na drugiej pozycji uplasowali się Dorota Lutomska oraz Dariusz Szrama a na trzecim miejscu Agnieszka Zakrzewicz-Podlecka i Tomasz Bielawski. W załączeniu przedstawiamy wyniki dzisiejszych zawodów. Szersza fotorelacja już wkrótce.

Publikacja: 12-01-19 czytaj więcej

Utrudnienia w ruchu podczas XII Chrustowskiego Biegu Zimowego

Informujemy, że w sobotę 12 stycznia w godzinach od 12.00 do 13.45 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym, które będą spowodowane odbywającym się XII Chrustowskim Biegiem Zimowym. Utrudnienia wystąpią w miejscowościach przez, które przebiega trasa zawodów: Szkoła Podstawowa w Chrustowie, Żukowo, Górka, Ślepuchowo, Żukowo, Szkoła Podstawowa w Chrustowie. Prosimy, mieszkańców o dopilnowanie aby ich czworonogi w trakcie trwania zawodów pozostawały w obrębie domostw. Zapraszamy mieszkańców miejscowości przez które przebiega trasa zawodów do dopingowania uczestników Chrustowskiego Biegu.

Publikacja: 09-01-19 czytaj więcej

W poniedziałek otwarcie lodowiska

W poniedziałek 14 stycznia rozpoczynamy sezon na lodowisku "Biały Orlik". Prace nad przygotowaniem lodowiska powoli dobiegają końca, w ostatnim czasie sprzyja temu pogoda. Obiekt czynny będzie według poniższego harmonogramu. W załączeniu przedstawiamy aktualny cennik. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych, uniemożliwiających funkcjonowanie lodowiska organizator zamieszczać będzie informacje na stronie internetowej. Informacji dotyczących lodowiska można również uzyskać pod numerem telefonu 697 907 738 lub w biurze Obornickiego Centrum Sportu 61 29 60 906.

Publikacja: 11-01-19 czytaj więcej

Wakacje Zimowe z Piłką - terminarz rozgrywek

Już w najbliższy poniedziałek rozpocznie się kolejna edycja halowego turnieju piłki nożnej „WAKACJE ZIMOWE Z PIŁKĄ”. W tym roku do turnieju zgłosiło się 11 drużyn. Poniżej zamieszczamy harmonogram rozgrywek.

Publikacja: 11-01-19 czytaj więcej

XII Chrustowski Bieg Zimowy - informator

Poniżej przedstawiamy najważniejsze informację dotyczące XII Chrustowskiego Biegu Zimowego. Tutaj dowiecie się w jaki sposób odebrać pakiet startowy, gdzie znajduje się biuro zawodów oraz kiedy należy pojawić się na starcie biegu.

Publikacja: 09-01-19 czytaj więcej

Ferie zimowe na sportowo

Już w następnym tygodniu rozpoczynają się ferie zimowe. Obornickie Centrum Sportu przygotowało dla dzieci i młodzieży wiele atrakcji m.in. nauka jazdy na łyżwach, gry i zabawy na Lodowisku, Wakacje Zimowe z Piłką, Zimowy Akademia Piłkarska Oborniki, Zimowa Akademia Karate oraz Ice Party dj Cookie. Zapraszamy wszystkich do korzystania z naszej sportowej oferty.

Publikacja: 08-01-19 czytaj więcej

XII Chrustowski Bieg Zimowy - biegi szkolne

Już w najbliższą sobotę 12 stycznia odbędzie się XII Chrustowski Bieg Zimowy. Start biegu głównego odbędzie się o godzinie 12.00. Bezpośrednio po nim rozpoczną się biegi towarzyszące dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Każdy uczeń będzie mógł zapisać się do zawodów w dniu biegu w Szkole Podstawowej w Chrustowie, która jest głównym organizatorem biegów szkolnych. Więcej informacji znajdziecie w załączonym regulaminie.

Publikacja: 08-01-19 czytaj więcej

XII Chrustowski Bieg Zimowy - przedłużamy zapisy

Świetna wiadomość dla wszystkich, którzy nie zdążyli zapisać się na XII Chrustowski Bieg Zimowy. Organizatorzy postanowili przedłużyć zapisy do 8 stycznia (wtorek). Bieg odbędzie się już w najbliższą sobotę o godz. 12.00.

Publikacja: 07-01-19 czytaj więcej

XII Chrustowski Bieg Zimowy - ostatnie dni zapisów

Już tylko tydzień dzieli nas od startu XII Chrustowskiego Biegu Zimowego (12 stycznia). Na liście startowej jest już prawie 250 biegaczy. Trasa biegu licząca 12 km tradycyjnie przebiegać będzie przez Chrustowo-Żukowo-Górka-Ślepuchowo-Żukowo-Chrustowo. Zapisy na XII Chrustowski Bieg Zimowy trwają do niedzieli (6 stycznia).

Publikacja: 04-01-19 czytaj więcej

Wakacje Zimowe z Piłką

Rozpoczęły się zapisy do halowego turnieju piłki nożnej "Wakacje Zimowe z Piłką", który zostanie rozegrany w pierwszym tygodniu ferii zimowych (14-18 stycznia). Do turnieju zgłaszać się mogą 10 osobowe drużyny w trzech kategoriach wiekowych. Wszystkie spotkania odbędą się w hali sportowej przy ul. Obrzyckiej 88.

Publikacja: 13-12-18 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN