Z ostatniej chwili:

Aktualności

Memoriał Tadeusza Ratajczaka

W miniony weekend (7-9 grudnia) w hali sportowej Obornickiego Centrum Sportu odbył się VI Ogólnopolski Gwiazdkowy Turniej Piłki Ręcznej Młodzików - Memoriał Tadeusza Ratajczaka pod patronatem Burmistrza Obornik Tomasza Szramy. W memoriale wzięło udział 14 zespołów z całej Polski. Przez cały weekend rozegrano aż 54 mecze. Zwycięzcami turnieju zostali młodzicy Sparty Oborniki.

Publikacja: 11-12-18 czytaj więcej

Objezierze zwycięzcą Memoriału Stanisława Baranowskiego, Jerzego Kubisiaka i Marka Tomczaka

Dziś w hali Obornickiego Centrum Sportu w Objezierzu po raz kolejny odbył się Memoriał Stanisława Baranowskiego Jerzego Kubisiaka i Marka Tomczaka. W zawodach wzięło udział pięć szkół podstawowych z naszej gminy. Zwycięzcami memoriału zostali uczniowie Szkoły Podstawowej z Objezierza. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale ufundowane przez Obornickie Centrum Sportu.

Publikacja: 10-12-18 czytaj więcej

Zapraszamy na Memoriał Tadeusza Ratajczaka

Od piątku do niedzieli odbywać się będzie kolejna edycja Gwiazdkowego Turnieju Piłki Ręcznej, który jednocześnie stanowi wspomnienie Tadeusza Ratajczaka. Wszystkich miłośników szczypiorniaka zapraszamy do hali Obornickiego Centrum Sportu przy Obrzyckiej. W załączeniu przedstawiamy program zawodów.

Publikacja: 07-12-18 czytaj więcej

XII Chrustowski Bieg Zimowy - zapisy

Już dziś o godzinie 12.00 ruszają zapisy do XII Chrustowskiego Biegu Zimowego. To najstarszy bieg w gminie Oborniki, który organizowany jest corocznie od 2007 roku. Pomysłodawcą biegania w Chrustowie był wieloletni nauczyciel, trener i wychowawca Stefan Hoeft. Przypominamy o limicie uczestników, który jak co roku wynosi 300 biegaczy. Tradycyjnie podczas XII Chrustowskiego Biegu Zimowego odbędą się również biegi dla szkół podstawowych (gimnazjów). Zapisy dla uczniów odbywać się będą w dniu biegu.

Publikacja: 30-11-18 czytaj więcej

Zawodnicy Karate Team Oborniki na ME w Serbii

Pięciu zawodników Karate Team Oborniki, trenowanych przez Wojciecha Blocha dostąpiło zaszczytu reprezentowania kraju na Mistrzostwach Europy karate . Od piątku 23 listopada do niedzieli na zawodniczych matach w serbskim mieście Nis walczyło przeszło 750 zawodników z 30 krajów Europy w kategoriach młodzików, kadetów, juniorow i seniorów. W każdej kategorii startowało przeszło 50 zawodników, aby myśleć o medalach należało wygrać przynajmniej 4 rundy kwalifikacyjne.

Publikacja: 26-11-18 czytaj więcej

IX Bieg Niepodległości - podziękowania dla partnerów

Organizatorzy Biegu Niepodległości pragną podziękować wszystkim osobom, partnerom oraz instytucjom, które wsparły finansowo i organizacyjnie nasze przedsięwzięcie. Sukces naszego biegu jest konsekwencją ogromnej pracy całego zespołu ludzi oraz wsparcia Was wszystkich. Bez Was osiągnięcie zamierzonego celu nie byłoby możliwe.

Publikacja: 21-11-18 czytaj więcej

Szachowe Obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości

W niedzielę 18 listopada odbył się ostatni w tym roku turniej szachowy w ramach Szachowego Grand Prix Obornik. W ostatnim tegorocznym turnieju szachowym udział wzięło 81 uczestników. Zwycięzcą Turnieju Szachowego z Okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości w kategorii OPEN został Włodzimierz Izydor. Natomiast w kategorii JUNIOR zwycięzcą został Robert Filipiak. Najlepszym szachistom Obornik został Mirosław Zając. Organizatorem zawodów po raz kolejny było Obornickie Centrum Sportu oraz Laboratorium Logiki.

Publikacja: 19-11-18 czytaj więcej

IX Bieg Niepodległości - pełna fotorelacja

Pełna fotorelacji z IX Biegu Niepodległości jest już gotowa. Zapraszamy do oglądania.

Publikacja: 13-11-18 czytaj więcej

IX Bieg Niepodległości - 100-lecie Odzyskania Niepodległości

Za nami IX Bieg Niepodległości. Na starcie pojawiło się ponad 1100 uczestników. Oprócz wysokiej frekwencji biegaczy i dopingujących kibiców, dopisała również pogoda, która sprzyjała na uzyskiwanie niesamowitych wyników. Na dystansie 10 km triumfowali: Monika Brzozowska (00:37:13) oraz Emil Dobrowolski (00:31:50). Natomiast w biegu na dystansie 5 km zwyciężyli: Agnieszka Kijak (00:20:25) oraz Sebastian Nowicki (00:16:26).

Publikacja: 11-11-18 czytaj więcej

Turniej Szachowy z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości

Startują zapisy do Turnieju Szachowego z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości, który odbędzie się 18 listopada w hali sportowej Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Obrzyckiej. To już ostatni w tym roku turniej szachowy, który wchodzi w skład Grand Prix Obornik. Tradycyjnie zawody organizowane są przez Obornickie Centrum Sportu oraz Laboratorium Logiki.

Publikacja: 25-10-18 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN