Z ostatniej chwili:

Aktualności

Utrudnienia w ruchu drogowym podczas IX Biegu Niepodległości

W niedzielę 11 listopada, w godzinach od 10.50 do 12.45 ruch pojazdów zostanie ograniczony w związku z trwającym w tym czasie Biegiem Niepodległości. Start biegu zaplanowany jest na godz. 11.11 i potrwa do godziny 12.45. Trasa zawodów biegnie z Rynku dalej ulicami: Czarnkowska – Juliana Kubiaka – Wybudowanie – Droga Leśna – Tartaczna – Czarnkowska – Rynek.

Publikacja: 09-11-18 czytaj więcej

IX Bieg Niepodległości - co? gdzie? kiedy?

Poniżej przedstawiamy najważniejsze informację dotyczące IX Biegu Niepodległości. Tutaj dowiecie się w jaki sposób odebrać pakiet za innego uczestnika, gdzie znajduje się biuro zawodów oraz kiedy należy pojawić się na starcie biegu.

Publikacja: 08-11-18 czytaj więcej

Ruukki partner na długie lata

To już kolejny raz kiedy firma Ruukki została sponsorem Biegu Niepodległości w Obornikach. Od lat możemy na nich liczyć i można stwierdzić, że są nie odłącznym elementem największych wydarzeń sportowych organizowanych w naszej gminie.

Publikacja: 05-11-18 czytaj więcej

United Packaging - partner od zadań specjalnych

Firma United Packaging już po raz trzeci została partnerem Biegu Niepodległości w Obornikach. Tak jak w poprzednim roku przygotowała wyjątkowe nagrody dla najlepszych biegaczy na dystansie 10km. Zwycięzcy biegu głównego na dystansie 10 km w kategorii OPEN kobiet i mężczyzn otrzymają wysokie nagrody finansowe. Zawodnicy, którzy zajmą pierwsze trzy miejsca w danej kategorii będą mieli w sumie 6000 zł do podziału: I miejsce: 3000 zł II miejsce: 2000 zł III miejsce: 1000 zł

Publikacja: 31-10-18 czytaj więcej

Ostatnie miejsca na liście do Biegu Niepodległości

Bardzo ważna informacja dla wszystkich tych, którzy chcą wziąć udział w IX Biegu Niepodległości. Zapisy potrwają do osiągnięcia limitu 1200 zawodników w biegu głównym i 200 zawodników w biegach szkolnych, jednak nie dłużej niż do 4 listopada. Jeśli limity zostaną osiągnięte przed 4 listopada to zapisy oczywiście zostaną zamknięte. Stąd apel do wszystkich biegaczy, głównie Oborniczan, jeśli planujecie wziąć udział w zawodach, czym prędzej dokonajcie formalności związanych z zapisaniem się do biegu.

Publikacja: 19-10-18 czytaj więcej

Sukces zawodników Obornickiego Klubu Karate na międzynarodowych zawodach.

W miniony weekend w Bielsko-Białej rozrywane były największe zawody karate w kraju. POLISH OPEN - XII INTERNATIONAL KARATE GRAND PRIX BIELSKO-BIAŁA zgromadziło ponad 2300 zawodników z 211 klubów z 33 krajów. Wśród rywalizujących stawili się także zawodnicy Obornickiego Klubu Karate, którzy wywalczyli tam dwa medale.

Publikacja: 08-10-18 czytaj więcej

Startuje Halowa Liga Piłki Nożnej

W najbliższa niedzielę (7 października) startuje nowy sezon Halowej Ligi Piłki Nożnej. Do rozgrywek w sezonie 2018/2019 zgłosiło się 10 zespołów. Będzie to XV edycja rozgrywek HLPN, które będą odbywały się w hali sportowej w Obornikach oraz Objezierzu.

Publikacja: 02-10-18 czytaj więcej

Bieg Niepodległości dla dzieci i młodzieży - zapisy

Startują zapisy na zawody dzieci i młodzieży, które odbędą się 11 listopada w ramach IX Biegu Niepodległości w Obornikach. Zawody towarzyszące dla młodych biegaczy od lat towarzyszą głównym zawodom dodając tym samym wiele pozytywnych emocji. W tym roku organizatorzy postanowili przygotować cztery kategorie wiekowe. Opłata wpisowa na biegi dla dzieci i młodzieży wynosi jedynie 10 zł. Wyjątkiem jest najmłodsza grupa biegaczy, którzy są zwolnieni z opłaty za udział w biegu. Zapisów można dokonywać do 31 października. Organizatorami zawodów towarzyszących jest Obornickie Centrum Sportu oraz SKS Oborniki. Zapraszamy dzieci i młodzież szkolną do udziału w imprezie.

Publikacja: 27-09-18 czytaj więcej

XV edycja Halowej Ligi Piłki Nożnej

Zbliżamy się wielkimi krokami do nowego sezonu Halowej Ligi Piłki Nożnej. Dlatego też informujemy wszystkich zainteresowanych o zgłaszanie zespołów do rozgrywek HLPN maksymalnie do 26 września (środa). Zachęcam wszystkie drużyny do wzięcia udziału w rozgrywkach HLPN. W celu potwierdzenia prosimy o kontakt pod nr 697 907 101.

Publikacja: 20-09-18 czytaj więcej

W niedzielę pobiegniemy dla Emilki

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się "6x6 Sztafeta dla Emilki". Głównym celem zawodów jest zbiórka funduszy na kolejny etap leczenia Emilki Gniedźińskiej, która zmaga się z niebezpiecznym dla zdrowia znamieniem, który może przekształcić się w Czerniaka. Początek głównych zawodów zaplanowany został na godz. 10.00. Przed startem sztafety odbędą się również biegi dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy wszystkich w niedzielę na stadion przy ul. Objezieskiej wspólnie pomóżmy Emilce!

Publikacja: 13-09-18 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN