Z ostatniej chwili:

Aktualności

Letni Rajd Nordic Walking po Złotą Pyrę - zapisy

Zapraszamy wszystkich miłośników maszerowania z kijami na siódmą edycję Letniego Rajdu NW po Złotą Pyrę, który odbędzie się 17 czerwca. W tym roku organizatorzy wprowadzili kilka istotnych zmian. Start i meta zawodów zlokalizowana będzie na obornickiej marinie przy ul. Gołaszyńskiej. Zawodnicy będą mieli do pokonania trasę o długości 5 km. Każdy uczestnik rajdu otrzyma pamiątkowy medal oraz posiłek regeneracyjny. Organizatorami VII Letniego Rajdu Nordic Walking jest Obornickie Centrum Sportu oraz Stowarzyszenie NW Włóczykije.

Publikacja: 22-05-18 czytaj więcej

Start zapisów - Oborniki Triathlon vol.4

Ruszamy z zapisami na kolejną edycje Oborniki Triathlon. Zawody odbędą się w 26 sierpnia 2018, czyli tradycyjnie w ostatnią niedzielę miesiąca. Podczas tegorocznej edycji Oborniki Triathlon odbędą się również Mistrzostwa Polski Policji w Triathlonie. Organizator ustalił limit uczestników na 200 osób. Wszyscy zawodnicy będą ścigali się na dystansie ok. 400m/22,5km/5,75km bez draftingu. Start,meta oraz miasteczko zawodów będzie zlokalizowane na terenie kąpieliska w Obornikach.

Publikacja: 21-05-18 czytaj więcej

Zapisy na Oborniki Triathlon w poniedziałek

Już w najbliższy poniedziałek o godz. 12.00 uruchomimy zapisy na IV edycję Oborniki Triathlon! W tym roku dodatkowo w ramach organizowanych zawodów odbędą się również Mistrzostwa Polski Policjantów w Triathlonie, które zostały objęte patronatem przez Burmistrza Obornik Tomasza Szramę oraz Komendanta Wojewódzkiego Policji. Triathloniści będą mieli do pokonania: ok. 400m pływania, 22,5 km jazdy rowerem oraz 5,25 km biegu.

Publikacja: 16-05-18 czytaj więcej

JPII Run Cross Kids - zapisy

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią zostają uruchomione zapisy na kolejną edycję JPII Run Cross Kids. Obornickie Centrum Sportu zaprasza uczniów i młodzież szkolną do wzięcia udziału w biegu crossowym, który odbędzie się 17 czerwca o godz. 9.15, przed startem głównych zawodów. Bieg dla dzieci i młodzieży szkolnej jest bezpłatny.

Publikacja: 15-05-18 czytaj więcej

JPII Run Cross Kids - zapowiedź

Już w najbliższy wtorek ruszają zapisy na JPII Run Cross Kids. Crossowa formuła biegu dla dzieci i młodzieży odbędzie się 17 czerwca o godz. 9.15. Organizatorzy zapraszają dzieci i młodzieży do wzięcia udziału w biegu, które odbędą się w ramach Dni Obornik.

Publikacja: 11-05-18 czytaj więcej

V edycja DT4YOU MTB Maraton Oborniki za nami

Blisko 750 uczestników ścigało się podczas dzisiejszych zawodów DT4YOU MTB Maraton Oborniki. To już V edycja imprezy z serii kolarstwa górskiego organizowana przez Obornickie Centrum Sportu oraz Gminę Oborniki. Najlepszymi zawodnikami na dystansie MEGA okazali się Andrzej Kaiser i Kamila Wójcikiewicz. Natomiast zwycięzcami na dystansie MINI zostali Szczepan Paszek oraz Aleksandra Zabrocka.

Publikacja: 28-04-18 czytaj więcej

DT4YOU MTB Maraton Oborniki organizacyjnie

Już w najbliższą sobotę 28 kwietnia odbędzie się kolejna edycja DT4YOU MTB Maraton Oborniki. Do zawodów zgłosiło się 800 zawodników, tylu ile przewidywał limit regulaminowy. Warto zaznaczyć, że planowaną ilość zawodników osiągnięto na kilka tygodni przed zawodami. W dniu zawodów nie będą już przyjmowane zgłoszenia. Większość informacji dotyczących maratonu zawodnicy znajdą w załączonym informatorze, który również zostanie przesłany do uczestników zawodów.

Publikacja: 25-04-18 czytaj więcej

JPII Run Cross - zapisy

Dziś punktualnie o godzinie 16.00 ruszają zapisy do kolejnej edycji JPII Run Cross, który odbędzie się 17 czerwca. Nowa odmieniona forma papieskiego biegania na dobre chce wpisać się w coroczny kalendarz imprez sportowych organizowanych przez Obornickie Centrum Sportu. Bieg Papieski odbędzie się w ramach odbywających się w tym czasie Dni Obornik. Start i meta przewidziane są w rejonie ul. Gołąszyńskiej u brzegu Warty, a trasa bez zmian będzie prowadziła ścieżkami leśnymi. Tak jak w poprzednim roku uczestnicy będą mieli do wyboru dwa dystanse, 5 i 10km. Oprócz medalu, każdy uczestnik zawodów otrzyma pamiątkową koszulkę przygotowaną przez Extreme Hobby. Przez trzy dni (do 18 kwietnia) wpisowe wynosi zaledwie 40 zł, zachęcamy do zapisów, które prowadzić będziemy za pośrednictwem poniższego formularza oraz na stronie biegi.oborniki.pl .

Publikacja: 16-04-18 czytaj więcej

Papieski Rajd Nordic Walking - podsumowanie

Wczoraj po raz szósty wystartował Papieski Rajd Nordic Walking. Na starcie pojawiło się blisko 100 uczestników, którzy punktualnie o godzinie 10.00 wyruszyli na trasę dla upamiętnienia Jana Pawła II. Zawody poprzedziło złożenie wiązanek kwiatów i zniczy pod pomnikiem Jana Pawła II na obornickim Rynku. Każdy uczestnik Papieskiego Rajdu Nordic Walking otrzymał pamiątkowy medal, żurek przygotowany przez firmę Marcus oraz papieską kremówkę dostarczoną przez Cukiernię Nawroccy. Zawody zostały zorganizowany przez Obornickie Centrum Sportu oraz Stowarzyszenie NW Włóczykije.

Publikacja: 15-04-18 czytaj więcej

Już jutro kolejny Papieski Rajd Nordic Walking

Jutro o godzinie 10.00 wystartuje kolejny Papieski Rajd Nordic Walking. Tegoroczna edycja rajdu będzie miała charakter rekreacyjny a wszyscy uczestnicy będą mieli do pokonania dystans 6,5 km. Organizatorzy proszą aby wszyscy zawodnicy pojawili się w biurze zawodów (Łazienki) wcześniej. Informujemy, również że w dniu zawodów nie będzie możliwości dopisania się do listy startowej.

Publikacja: 13-04-18 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN