Z ostatniej chwili:

Aktualności

Poznaliśmy zwycięzców III Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego

Dokładnie 281 biegaczy pojawiło się na starcie III Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego. Zwycięzcami dzisiejszych zawodów zostali: Bartosz Aleksandrowicz z Wrześni oraz Dorota Lutomska z Obornik.

Publikacja: 03-03-18 czytaj więcej

Jutro wystartuje III Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego

Już jutro o godz. 19.00 po raz trzeci pobiegniemy by świętować Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych i wspominać Polaków walczących w podziemiu antykomunistycznym. Start zawodów odbędzie się przy ul. Wybudowanie. Zawodnicy będą mieli do pokonania pętlę długości 2,5km. Zwycięzcą będzie zawodnik, który pokona największą ilość okrążeń w ciągu 1,5 h. Zgodnie z regulaminem zawodów aby zostać sklasyfikowanym zawodnik musi pokonać minimum jedną pętlę.

Publikacja: 02-03-18 czytaj więcej

III Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego - co? gdzie? kiedy?

Już w najbliższą sobotę (3 marca) po raz trzeci odbędzie się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego organizowany przez Obornickie Centrum Sportu oraz Gminę Oborniki. Bieg to dobra okazja aby w sposób aktywny uczcić bohaterów polskiego podziemia, którym w ostatnich latach staramy się przywrócić pamięć i zasłużoną chwałę. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informację dla uczestników III Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego.

Publikacja: 28-02-18 czytaj więcej

Wakacje Zimowe z Piłką - terminarz rundy finałowej

Półmetek "Wakacji Zimowych z Piłką" za nami. Poznaliśmy już zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych. Wśród roczników 2005 i młodsi najlepszą drużyną okazała się Orkan Objezierze I, a wśród roczników 2002-2004 zwyciężyła Iskra Ludomy. Pozostała już tylko runda finałowa roczników 1998-2001.

Publikacja: 22-02-18 czytaj więcej

Marcowy Turniej Szachowy - zapisy

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią startują zapisy na Marcowy Turniej Szachowy, który odbędzie się 4 marca w sali konferencyjnej Centrum Rekreacji Oborniki. Turniej zostanie rozegrany systemem szwajcarskim, na dystansie 7 rund. Zawodnicy będą mieli 10 minut na partię , z dodatkowymi 5 sekundami na każde posunięcie. Turniej tradycyjnie organizowany jest przez Obornickie Centrum Sportu oraz Laboratorium Logiki.

Publikacja: 20-02-18 czytaj więcej

Wakacje Zimowe z Piłką - terminarz rozgrywek

Już jutro rozpoczyna się kolejna edycja halowego turnieju piłki nożnej „WAKACJE ZIMOWE Z PIŁKĄ”. Poniżej zamieszczony został harmonogram rozgrywek.

Publikacja: 19-02-18 czytaj więcej

Międzynarodowy sukces Karate Team Oborniki – Berlin Open 2018

Dużym sukcesem dla Karate Team Oborniki, prowadzonym przez Wojciecha Blocha zakończyły się międzynarodowe Mistrzostwa Karate Olimpijskiego "Berlin Open 2018", które odbyły się w sobotę 17 lutego na obiektach olimpijskich w Berlinie . Ponad 1000 zawodników z 29 krajów rywalizowało w kategoriach młodzików, juniorów i seniorów. Klub z Obornik wystawił do walk 11 zawodników, którzy zdobyli aż 5 medali oraz wiele miejsc punktowanych w czołowych ósemkach swoich konkurencji.

Publikacja: 19-02-18 czytaj więcej

Pierwszy tegoroczny turniej szachowy za nami

W niedzielę 11 lutego odbył się Zimowy Turniej Szachowy, pierwsze zawody wchodzące w skład Szachowego GPX Oborniki. W turnieju wzięło udział 52 zawodników. Zwycięzcą pierwszego tegorocznego turnieju w kategorii OPEN i JUNIOR został Paweł Filipiak. Organizatorami zawodów było Obornickie Centrum Sportu oraz Laboratorium Logiki. Wszystkich miłośników szachów zapraszamy na kolejny turniej, który odbędzie się już 4 marca.

Publikacja: 12-02-18 czytaj więcej

Gala Sportu 2017

W minioną sobotę już po raz XXIV odbyła się gala Osobowości Sportowe 2017. Wydarzenie to zawsze jest okazją do sportowego podsumowania roku, a także wyróżnienia najlepszych sportowców Ziemi Obornickiej, którzy osiągnęli wysokie wyniki sportowe godnie reprezentując naszą gminę. Głównymi organizatorami sobotniej gali, która odbyła się w budynku Zespołu Szkół przy ul. Obrzyckiej 88, był Urząd Miejski w Obornikach oraz Obornickie Centrum Sportu.

Publikacja: 12-02-18 czytaj więcej

Ferie zimowe z OCS

Już za tydzień rozpoczynają się ferie zimowe. Obornickie Centrum Sportu przygotowało dla dzieci i młodzieży wiele atrakcji m.in. nauka jazdy na łyżwach, wakacje zimowe z piłką, zimowy turniej szachowy. Podobnie jak w latach poprzednich trener Tomasz Wosicki zaprasza na Zimową Akademię Karate.

Publikacja: 05-02-18 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN