Z ostatniej chwili:

Aktualności

Utrudnienia w ruchu podczas XI Chrustowskiego Biegu Zimowego

Informujemy, że w sobotę 13 stycznia w godzinach od 12.00 do 13.45 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym, które będą spowodowane odbywającym się XI Chrustowskim Biegiem Zimowym. Utrudnienia wystąpią w miejscowościach przez, które przebiega trasa zawodów: Szkoła Podstawowa w Chrustowie, Żukowo, Górka, Ślepuchowo, Żukowo, Szkoła Podstawowa w Chrustowie. Prosimy, mieszkańców o dopilnowanie aby ich czworonogi w trakcie trwania zawodów pozostawały w obrębie domostw. Zapraszamy mieszkańców miejscowości przez które przebiega trasa zawodów do dopingowania uczestników Chrustowskiego Biegu.

Publikacja: 11-01-18 czytaj więcej

XI Chrustowski Bieg Zimowy - co? gdzie? kiedy?

Poniżej przedstawiamy najważniejsze informację dotyczące XI Chrustowskiego Biegu Zimowego. Tutaj dowiecie się w jaki sposób odebrać pakiet startowy, gdzie znajduje się biuro zawodów oraz kiedy należy pojawić się na starcie biegu.

Publikacja: 10-01-18 czytaj więcej

Biały Orlik otwarty od piątku

W końcu pogoda pozwoliła na rozpoczęcie prac związanych z przygotowaniem lodowej tafli. Jeżeli nic nam nie stanie na przeszkodzie to lodowisko będzie czynne od najbliższego piątku.

Publikacja: 09-01-18 czytaj więcej

XI Chrustowski Bieg Zimowy - biegi szkolne

Już za tydzień 13 stycznia odbędzie się XI Chrustowski Bieg Zimowy. Start biegu głównego odbędzie się o godzinie 12.00. Bezpośrednio po nim rozpoczną się biegi towarzyszące dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Każdy uczeń będzie mógł zapisać się do zawodów w dniu biegu w Szkole Podstawowej w Chrustowie, która jest głównym organizatorem biegów szkolnych. Więcej informacji znajdziecie w załączonym regulaminie.

Publikacja: 05-01-18 czytaj więcej

Sportowa zapowiedź miesiąca – Styczeń

„Sportowa zapowiedź miesiąca”, to zapowiedzi wydarzeń organizowanych lub współorganizowanych przez Obornickie Centrum Sportu, pojawiać się będą na początku każdego miesiąca. Już od początku 2018 roku możemy liczyć na wiele sportowych emocji. W styczniu czeka nas kolejna edycja cyklu Żwirki Trial, XI Chrustowskiego Biegu Zimowego, Bar Battless vol.4 oraz rozgrywki Halowej Ligi Piłki Nożnej. Nie zapominajmy również o 26 Finale Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, którego tegorocznym celem jest wyrównanie szans w leczeniu noworodków.

Publikacja: 04-01-18 czytaj więcej

Kompleks lekkoatletyczny przy Objezierskiej już otwarty.

Środowy wieczór stał się okazją do kolejnego wydarzenia sportowego w naszej gminie. Po kilku miesiąc prac Burmistrz Obornik Tomasz Szrama oficjalnie otworzył kompleks lekkoatletyczny przy ul. Objezierskiej. Tartanowa bieżnia od wczoraj została udostępniona mieszkańcom gminy. Każdego dnia od 9.00 do 22.00 z nowo otwartego obiektu będą mogli korzystać uczniowie gminnych szkół, kluby, stowarzyszenia oraz wszyscy chętni, którzy zapragną rekreacji biegowej i nie tylko. Przy okazji otwarcia obiektu odbył się również bieg pn. Magiczna Mila. 137 biegaczy rywalizowało na dystansie 1600m.

Publikacja: 14-12-17 czytaj więcej

Magiczna Mila - co? gdzie? kiedy?

Już jutro o godzinie 18.45 odbędzie się uroczyste otwarcie kompleksu lekkoatletycznego w Obornikach. Z tej okazji odbędą się również zawody biegowe "Magiczna Mila". Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące tego wydarzenia.

Publikacja: 12-12-17 czytaj więcej

Udany start karateków na koniec roku

W miniony weekend zawodnicy Obornickiego Klubu Karate wzięli udział w dwóch turniejach. W sobotę w Akademickim Pucharze Polski w Swarzędzu a w niedzielę w Otwartym Turnieju Karate WKF ZANIEMYŚL CUP. Zarówno jeden jak i drugi start zakończony został sukcesem.

Publikacja: 13-12-17 czytaj więcej

Poznaliśmy najlepszych szachistów tegorocznych rozgrywek

W niedzielę 10 grudnia odbył się ostatni w tym roku turniej szachowy w ramach Szachowego Grand Prix Obornik. Zwycięzcą Mikołajkowego Turnieju Szachowego w kategorii OPEN został Paweł Bęben, miejsce drugie zajął Bogdan Dahlke, natomiast trzecie miejsce przypadło Łukaszowi Naruszewiczowi. Natomiast w kategorii JUNIOR zwycięzcą został Filip Bęben, drugie miejsce zajął Alan Jagodziński, a trzecie Mateusz Różański. Organizatorem zawodów po raz kolejny było Obornickie Centrum Sportu oraz Laboratorium Logiki.

Publikacja: 11-12-17 czytaj więcej

XI Chrustowski Bieg Zimowy - zapisy

Już dziś o godzinie 18.00 ruszają zapisy do XI Chrustowskiego Biegu Zimowego. To najstarszy bieg w gminie Oborniki organizowany corocznie od 2007 roku. Pomysłodawcą biegania w Chrustowie był wieloletni nauczyciel, trener i wychowawca Stefan Hoeft. Przypominamy o limicie uczestników, który wynosi 300 biegaczy. Tradycyjnie podczas XI Chrustowskiego Biegu Zimowego odbędą się również biegi dla szkół podstawowych i gimnazjów. Zapisy dla uczniów odbywać się będą w dniu biegu.

Publikacja: 05-12-17 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN