Z ostatniej chwili:

Aktualności

VIII Bieg Niepodległości również dla dzieci i młodzieży

Obornickie Centrum Sportu zaprasza na Biegi dzieci i młodzieży podczas VIII Biegu Niepodległości, które odbędą się 11 listopada o godzinie 9:00 na Rynku. Opłata wpisowa dla najmłodszych biegaczy wynosi 15 zł. Zapisów można dokonywać do 5 listopada. Zapraszamy dzieci i młodzież szkolną do udziału w imprezie i pobicie rekordu frekwencji. Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie.

Publikacja: 20-09-17 czytaj więcej

Nowy sezon Halowej Ligi Piłki Nożnej

Zbliżamy się wielkimi krokami do nowego sezonu Halowej Ligi Piłki Nożnej. Dlatego też informujemy wszystkich zainteresowanych o zebraniu organizacyjnym, które odbędzie się 27 września (środa) o godzinie 18 w sali caffe sport w hali sportowej przy ul. Obrzyckiej 88. Prosimy o przybycie oraz wcześniejsze potwierdzenie uczestnictwa w XIV edycji HLPN. Zachęcamy również nowe drużyny do wzięcia udziału w rozgrywkach HLPN. W celu potwierdzenia prosimy o kontakt pod nr 604 666 654.

Publikacja: 19-09-17 czytaj więcej

I Obornicki Weekend Seniora

Najbliższy weekend w Obornikach będzie poświęcony seniorom. 15 i 16 września odbędzie się I Obornicki Weekend Seniora, który zostanie przeprowadzony przez Obornicką Radę Seniorów, Obornickie Centrum Sportu, Obornicki Ośrodek Kultury, Uniwersytet Trzeciego Wieku, Urząd Miejski, Spółdzielnia Mieszkaniowa oraz inni instytucje. Zapraszamy wszystkich seniorów w najbliższy weekend do Obornickiego Ośrodka Kultury gdzie na zgromadzonych będzie czekać wiele atrakcji.

Publikacja: 14-09-17 czytaj więcej

Korona Wielkopolski Nordic Walking w Obornikach

Już 23 września odbędą się zawody Nordic Walking wchodzące w skład cyklu Korony Wielkopolski. To już IV edycja Korony Wielkopolski, której głównym celem jest łączenie miłośników nordic walking oraz biegów przełajowych w najpiękniejszych zakątkach Wielkopolski. Uczestnicy rywalizują na dwóch dystansach w nordic walking (5 i 10 km) oraz na jednym dystansie w biegu przełajowym (10 km). Dodatkowo w Obornikach zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski w nowej dyscyplinie jaką jest Nordic Running, czyli bieg z kijami.

Publikacja: 13-09-17 czytaj więcej

Znamy zwycięzców Jesiennego Turnieju Szachowego

W niedzielę, 10 września odbył się Jesienny Turniej Szachowy, w którym udział wzięło 47 zawodników. Najlepszym szachistą turnieju okazał się Krzysztof Raczyński. To już trzeci turniej w tym roku, który wchodzi w skład GPX Obornik. Po raz kolejny turniej szachowy został zorganizowany przez Obornickie Centrum Sportu oraz Laboratorium Logiki. Najlepsi zawodnicy w kategorii OPEN i JUNIOR otrzymali pamiątkowe puchary oraz dyplomy, które zostały wręczone przez Dyrektora Obornickiego Sportu Jacka Okpisza.

Publikacja: 11-09-17 czytaj więcej

VIII Bieg Niepodległości - zapisy start

Punktualnie o 12.00 wystartują w dniu dzisiejszym zapisy do największego biegu w naszym mieście. Bieg Niepodległości to okazja do sprawdzenia swojej dyspozycji biegowej ale przede wszystkim możliwość aktywnego uczczenia rocznicy odzyskania niepodległości. Ponownie jak w poprzednich edycjach zawodnicy mogą zmierzyć się na dwóch dystansach 5 i 10km. Trasa zawodów posiada atest PZLA. Warto podjąć decyzję jak najszybciej, pierwsze dni zapisów to niższa opłata startowa. Pakiet startowy dla zawodników to oczywiście medal, koszulka oraz rogal świętomarciński.

Publikacja: 01-09-17 czytaj więcej

Fotorelacja z Oborniki Triathlon vol.3

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wczorajszych zawodów Oborniki Triathlon.

Publikacja: 28-08-17 czytaj więcej

Dariusz Kowalski zwycięża w Oborniki Triathlon vol.3

W dniu dzisiejszym na kąpielisku odbyła się trzecia edycja Oborniki Triathlon. Na starcie stanęło 160 zawodników. Zwycięzcą tegorocznego obornickiego triathlonu został Dariusz Kowalski. Natomiast wśród pań najlepsza okazała się Magdalena Kurowska.

Publikacja: 27-08-17 czytaj więcej

Oborniki Triathlon - najważniejsze informacje

Już w najbliższą niedziele (27 sierpnia) startuje trzecia edycja Oborniki Triathlon. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informację dotyczące nadchodzącego wydarzenia.

Publikacja: 25-08-17 czytaj więcej

Utrudnienia w ruchu podczas Oborniki Triathlon

W niedzielę 27 sierpnia w godzinach od 10.30 do 12.15 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym spowodowane przez odbywające się zawody triathlonowe. Utrudnienia wystąpią na ul. Kowanowskiej (brama wjazdowa na kąpielisko) - ul. Spokojna - ul. Polna - ul. Towarowa w kierunku miejscowości Rożnowo - Rożnowo ul. Nad Strugą - Rożnowo ul. Łukowska - nawrót. Powrót po tej samej trasie do ul. Polnej dalej ul. Towarowa - ul. Kowanowska do bramy wjazdowej kąpieliska. Organizatorzy zawodów przepraszają za utrudnienia jednocześnie zapraszają w niedzielne przedpołudnie na trzecią już edycję Oborniki Triathlon.

Publikacja: 23-08-17 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN