Z ostatniej chwili:

Aktualności

Żegnamy Henryka Polaszka

W dniu dzisiejszym żegnamy Henryka Polaszka, byłego zastępcę dyrektora OCS, nauczyciela wychowania fizycznego, działacza sportowego głównie związanego z KS Orkan Objezierze. Panie Henryku dziękujemy. Msza pogrzebowa g. 13.00 Parafia Farna Ceremonia pogrzebowa odbędzie się po mszy na cmentarzu komunalnym.

Publikacja: 16-11-20 czytaj więcej

Sukcesy karateków Obornickiego Klubu Karate i Karate Team Oborniki

7 Listopada reprezentanci dwóch klubów uczestniczyli w turniejach, które odbyły się w hali AWF w Poznaniu. Zawodnicy reprezentujący Oborniki ponownie odnieśli sukces przywożąc worek medali.

Publikacja: 09-11-20 czytaj więcej

Kolejne sukcesy karateków

W minioną sobotę zawodnicy Obornickiego Klubu Karate brali udział w Mistrzostwach Polski Karate Shotokan, które odbywały się w Stargardzie. Mimo obostrzeń pandemicznych w zawodach wzięło udział ponad 20 klubów z całej Polski.

Publikacja: 20-10-20 czytaj więcej

Nowe procedury

Od 17 października br. obowiązywać będą kolejne obostrzenia dotyczące walki z pandemią. Pamiętajmy, że wydarzenia sportowe odbywać się będą bez udziału kibiców. W załączeniu zaktualizowane procedury.

Publikacja: 16-10-20 czytaj więcej

Aktulnie obowiązujące procedury na obiektach OCS

W związku z nowym Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 9 października 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku wystąpieniem epidemii, w załączeniu przedstawiamy procedury obowiązujące na obiektach Obornickiego Centrum Sportu.

Publikacja: 14-10-20 czytaj więcej

Możemy ponownie korzystać z bieżni

Prace na płycie głównej boiska dobiegły końca. Oznacza to, że od dnia dzisiejszego można korzystać z bieżni lekkoatletycznej. Jednocześnie informujemy, że nie wolno wchodzić na płytę boiska, gdzie jest wysiana trawa.

Publikacja: 12-10-20 czytaj więcej

Żółta strefa również na obiektach sportowych

Premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że od dnia 10 października cały kraj zostaje objęty żółtą strefą. Podstawowa zmiana dotyczy noszenia maseczek w przestrzeni publicznej. Oznacza to, że kibice którzy pojawią się na trybunach obiektów sportowych muszą mieć założone maseczki. Kolejnym ograniczeniem jest ilość kibiców na trybunach. Od soboty zajętych miejsc przez kibiców może być maksymalnie 25 procent. Dla przykładu oznacza to, że w hali przy Obrzyckiej może zasiąść 80 osób. Za przestrzeganie obowiązujących obostrzeń w trakcie zawodów sportowych odpowiedzialny jest klub, stowarzyszenie, który organizuje imprezę sportową, mecz ligowy.

Publikacja: 09-10-20 czytaj więcej

Ograniczony kontakt z biurem Obornickiego Centrum Sportu

W związku z rosnąca ilością zakażeń koronawirusem, kontakt z biurem OCS jest możliwy tylko za pośrednictwem telefonu lub poczty elektronicznej. Przypominamy, że każdorazowe wejście na obiekt sportowy wiąże się z obowiązkową dezynfekcją rąk. Do momentu zajęcia miejsc na trybunach należy korzystać z maseczek. Jednocześnie apelujemy o zachowanie dystansu na trybunach w trakcie zawodów sportowych. Od najbliższej soboty tj. 10 października, na trybunach może być zajętych maksymalnie 25 procent wszystkich miejsc. W trakcie przebywania na obiektach sportowych należy stosować się do poleceń pracowników OCS.

Publikacja: 08-10-20 czytaj więcej

Sukcesy obornickich karateków.

Zawodnicy Karate Team Oborniki oraz Obornickiego Klubu karate w miniony weekend brali udział w Mistrzostwach Polski seniorów w karate olimpijskim, które odbyły się w Legnicy. Podopieczna trenera Wojciech Blocha Olga Kaczmarek zajęła pierwsze miejsce. Drugie miejsce w kategorii kata drużynowym zajęła drożyna w składzie: Mikołaj Michalak, Gracjan Maciejewski oraz Kacper Rodak. Sukcesy odnieśli również podopieczni trenera Tomasza Wosickiego.

Publikacja: 05-10-20 czytaj więcej

Informacja dotycząca stadionu przy ul. Objezierskiej

Od 23 września do odwołania płyta główna oraz bieżnia lekkoatletyczna na stadionie przy ul. Objezierskiej 2 będą wyłączone z użytkowania w związku z pracami gwarancyjnymi boiska piłkarskiego. Szczegółowe informacje można uzyskać w biurze Obornickiego Centrum Sportu pod numerem telefonu 61 29 60 906.

Publikacja: 23-09-20 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN