Z ostatniej chwili:

Aktualności

JPII RUN CROSS - co? gdzie? kiedy?

Poniżej przedstawiamy najważniejsze informację dla biegaczy oraz harmonogram zawodów. Informujemy rodziców, że tylko w ich obecności będą wydawane numery startowe dzieciom. W dniu zawodów nie będzie możliwości dopisania się do listy startowej.

Publikacja: 23-06-17 czytaj więcej

JPII RUN CROSS zbliża się wielkimi krokami

W najbliższą sobotę 24 czerwca obędzie się JPII Run Cross. Start biegu głównego dla dystansów 5 i 10 km zaplanowany jest na godz. 10.30.

Publikacja: 08-06-17 czytaj więcej

Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Obornik rozpoczęty

Tradycyjnie już podczas Dni Obornik odbywa się Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Obornik. Turniej rozgrywany jest na nowych kortach oddanych do użytku kilka dni temu. Obiekt będzie do dyspozycji mieszkańców naszej gminy po zakończeniu turnieju.

Publikacja: 20-06-17 czytaj więcej

Uwaga szachiści!

Informujemy wszystkich miłośników szachów, że najbliższy turniej szachowy odbędzie się we wrześniu. Dokładny termin turnieju wchodzącego w skład cyklu szachowego Grand Prix Obornik zostanie podany w późniejszym terminie.

Publikacja: 08-06-17 czytaj więcej

Poseł Rutnicki odwiedził plac budowy kompleksu lekkoatletycznego

W ubiegłym tygodniu plac budowy kompleksu lekkoatletycznego w Obornikach odwiedził poseł Jakub Rutnicki, który od początku wspiera tą ważną dla naszej gminy inicjatywę. Budowa kompleksu lekkoatletycznego to największa inwestycja sportowa w Obornikach od lat, która już nie długo pozwoli mieszkańcom gminy trenować w profesjonalnych warunkach lekką atletykę. Podczas wizyty posła odbyło się również spotkanie z dyrekcją Obornickiego Centrum Sportu, podczas którego omówiono założenia turnieju siatkówki RUTNICKI CUP, który odbędzie się na obornickim kąpielisku 16 lipca.

Publikacja: 06-06-17 czytaj więcej

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej

Już po raz kolejny nasze miasto odwiedzili goście z zaprzyjaźnionego miasta Luchow z Niemiec. Tym razem po raz pierwszy przyjechała również reprezentacja piłkarska powiatu Luchow-Danennberg. Młodzi piłkarze uczestniczyli w turnieju zorganizowanym przez Obornickie Centrum Sportu oraz Obornicki Ośrodek Kultury. Naszą gminę reprezentowały drużyny Sparty Oborniki oraz Orkanu Objezierze. Zawody odbyły się systemem każdy z każdym. Po emocjonujących spotkaniach zwycięzcą okazali się piłkarze Orkanu. Kolejne miejsca zajęły dwie drużyny z Niemiec raz Sparty Oborniki. Najlepszym strzelcem turnieju został Tomasz Dobrzyński Orkan Objezierze.

Publikacja: 05-06-17 czytaj więcej

JP II Run Cross - zapisy dla dzieci i młodzieży szkolnej

Kolejne uruchomione zapisy w tym tygodniu. Tym razem Obornickie Centrum Sportu zaprasza uczniów szkół podstawowych i gimnazjów do wzięcia udziału w biegu JP II Run Cross, który odbędzie się 24 czerwca. Zawody dla dzieci i młodzieży odbędą się przed startem głównych zawodów o godz. 9.30. Bieg dla uczniów SP i G jest bezpłatny.

Publikacja: 01-06-17 czytaj więcej

AQUATHLON OBORNIKI - rozpoczynamy zapis

Już po raz drugi Obornickie Centrum Sportu będzie organizatorem Aquathlon Oborniki, zawody dla najmłodszych będą się składać z dwóch dyscyplin, pływania oraz biegu. Zapisy do zawodów rozpoczną się w dniu dzisiejszym od godziny 12.00. Należy pamiętać, że formalności związane z rejestracją muszą dokonać rodzice lub prawni opiekunowie. Wpisana w formularz osoba jednocześnie oświadcza, że spełnia warunki regulaminowe oraz deklaruje się sprawować opiekę nad uczestnikiem aquathlonu w dniu zawodów.

Publikacja: 30-05-17 czytaj więcej

Startujemy z zapisami na Oborniki Triathlon vol. 3

Zgodnie z zapowiedzią ruszamy z zapisami na kolejną edycje Oborniki Triathlon. Zawody odbędą się 27 sierpnia br. czyli tak jak w poprzednich latach w ostatnią niedzielę miesiąca. Poprzednie edycje cieszyły się sporym zainteresowaniem, dlatego główny organizator Obornickie Centrum Sportu postanowił zwiększyć limit uczestników do 200 osób. Start i meta zawodów będą zlokalizowane na terenie kąpieliska w Obornikach. Formuła startu pozostaje bez zmian, czyli wszyscy zawodnicy wspólnie ruszają na trasę uwzględniając podział na kobiety i mężczyzn.

Publikacja: 30-05-17 czytaj więcej

Oborniki Triathlon - 30 maja ruszają zapisy

W najbliższy wtorek 30 maja Obornickie Centrum Sportu, główny organizator uruchomi zapisy do kolejnej edycji Oborniki Triathlon. Zawody odbędą się 27 sierpnia na kąpielisku w Obornikach. Należy pamiętać, że podobnie jak w latach ubiegłych organizatorzy ustalili limit uczestników. Spełniając oczekiwania i prośby zawodników, limit ten został zwiększony do 200 uczestników. Organizatorzy nie zapomnieli również o najmłodszych, dla których zostanie zorganizowany Aquathlon Oborniki. Zapisy do tych zawodów rozpoczną się 1 czerwca w samo południe.

Publikacja: 26-05-17 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN