Z ostatniej chwili:

Aktualności

Wyniki - VII Bieg Niepodległości

Zwycięzcami na dystansie 10 km zostali: Monika Brzozowska i Jakub Szymankiewicz, natomiast na dystansie 5 km: Agnieszka Kijak i Kamil Pikula.

Publikacja: 11-11-16 czytaj więcej

Kiedy do biura zawodów

Piątek 11 listopada punktualnie o godzinie 11.11 startuje VII Bieg Niepodległości. Dziesięciokilometrowa trasa w centrum Obornik posiada atest PZLA. Przed biegiem głównym odbędą się zawody towarzyszące dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Do zawodów szkolnych zgłosiło się ponad 150 uczniów z terenu Wielkopolski. Biuro zawodów czynne będzie w dniu 10 listopada w godz. 16.00 - 19.00 oraz w dniu zawodów w godz. 7.00 - 10.00. Biuro zawodów znajduje się w Zespole Szkół im. gen. T. Kutrzeby przy ul. Ks. Szymańskiego 5 (wejście od strony boisk).

Publikacja: 09-11-16 czytaj więcej

Sponsor i partnerzy VII Biegu Niepodległości

Już teraz pragniemy serdecznie podziękować sponsorowi oraz wszystkim partnerom za pomoc w organizacji VII Biegu Niepodległości w Obornikach. Startujemy 11 listopada punktualnie o godzinie 11:11.

Publikacja: 08-11-16 czytaj więcej

Piątek - ostatnim dniem zapisów

Dziękujemy za tak duże zainteresowanie naszym biegiem. Niezdecydowanych informujemy, że 4 listopada o godzinie 15.00 kończą się zapisy do tegorocznego Biegu Niepodległości. Jednocześnie informujemy, że w dniu zawodów również nie będą prowadzone zapisy.

Publikacja: 03-11-16 czytaj więcej

W dniu 1 listopada wszystkie obiekty sportowe będą nieczynne

W związku ze zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych informujemy, że w dniu 1 listopada obiekty sportowe należące do Obornickiego Centrum Sportu będą nieczynne.

Publikacja: 28-10-16 czytaj więcej

Otwarte biegi dla dzieci i młodzieży

Zapraszamy dzieci i młodzież szkół podstawowych i gimnazjów do wzięcia udziału w naszym wyjątkowym biegu, który odbędzie się już za dwa tygodnie. Zawody odbędą się przed startem głównych Biegu Niepodległości o godzinie 9.30. Bieg dla dzieci jest bezpłatny, dlatego zachęcamy do zapisów swoich pociech.

Publikacja: 27-10-16 czytaj więcej

Wolniewicz nie zwalnia tempa

W październiku udane starty w zawodach pływackich o randze międzynarodowej zaliczył Janusz Wolniewicz. Reprezentant KS Extreme Team Oborniki wziął udział 1-2 października w VIII Międzynarodowym Mityngu Pływackim- Masters Szczecinek 2016 oraz 21-23 października w Zimowych Otwartych Mistrzostwach Polski , które odbyły się w Olsztynie. W mistrzostwach wzięło udział 426 pływaków z 10 krajów.

Publikacja: 27-10-16 czytaj więcej

Nowe logo Obornickiego Centrum Sportu

Przedstawiamy nowy znak graficzno-słowny Obornickiego Centrum Sportu. Jednocześnie informujemy, że zmiana logo będzie trwała do końca bieżącego roku kalendarzowego.

Publikacja: 19-10-16 czytaj więcej

Mistrzostwa Polski Młodzieżowców w Karate WKF

W dniach 14-15 października w Białymstoku odbyły się Mistrzostwa Polski Karate Olimpijskiego w kategoriach Juniorów Młodszych, Juniorów oraz U-21. W Mistrzostwach wzięła udział rekordowa liczba 350 zawodników z 48 klubów. Oborniki reprezentowało 8 zawodników z dwóch klubów (5 zawodników z Obornickiego Klubu Karate Shotokan i 3 zawodniczki z Obornickiego Klubu Karate). Te najważniejsze dla tych grup wiekowych zawody w ciągu roku były pilnie obserwowane przez trenerów kadry narodowej jak również przedstawicieli ministerstwa sportu z uwagi na włączenie karate do grona dyscyplin olimpijskich. Dlatego presja startu i emocje związane z rywalizacją były często niezwykle wysokie.

Publikacja: 17-10-16 czytaj więcej

Srebrny medal Kamili

W dniach 7-9 października w Bielsko- Białej odbył się X Międzynarodowy Turniej Karate WKF POLISH OPEN, w którym rywalizowało ponad 1600 zawodników reprezentujących 149 klubów z 31 krajów. Oczywiście nie zabrakło tam akcentu z Obornik.

Publikacja: 10-10-16 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN