Z ostatniej chwili:

Aktualności

Uwaga! Utrudnienia w ruchu podczas Oborniki Triathlon

W niedzielę 28 sierpnia w godzinach od 10.30 do 12.15 wystąpią utrudnienia w ruchu spowodowane przez odbywające się zawody triathlonowe. Utrudnienia wystąpią na ul. Kowanowskiej (brama wjazdowa na kąpielisko) - ul. Spokojna - ul. Polna - ul. Towarowa w kierunku miejscowości Rożnowo - Rożnowo ul. Nad Strugą - Rożnowo ul. Łukowska - nawrót. Po tej samej trasie do ul. Polnej dalej ul. Towarowa - ul. Kowanowska do bramy wjazdowej kąpieliska. Przepraszamy z utrudnienia wynikające z organizacji zawodów. Wszystkich chętnych zapraszamy do kibicowania podczas drugiej edycji Oborniki Triathlon.

Publikacja: 25-08-16 czytaj więcej

Nocny Turniej Piłki Nożnej

W dniu 3 września 2016r. na boiskach wielofunkcyjnych przy SP2 odbędzie się Nocny Turniej Piłki Nożnej. Turniejowe mecze rozpoczną się o godz. 21.00. Wszyscy uczestnicy muszą mieć ukończone 16 lat (od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców).

Publikacja: 23-08-16 czytaj więcej

Kolejny międzynarodowy sukces Kamili

W dniach 20 -21 sierpnia 2016r. zawodniczka Obornickiego Klubu Karate, Kamila Bracikowska brała udział w Międzynarodowym Turnieju Karate LIGNANO MONDIAL KARATE OPEN 2016, który odbyło się we Włoszech. W zawodach startowało ponad 800 zawodników z 21 krajów.

Publikacja: 22-08-16 czytaj więcej

Co nas czeka w najbliższy weekend

W najbliższy weekend w Obornikach odbędą się dwie sportowe imprezy. W sobotę zapraszamy was na Obornicki tor motocrossowy, tam odbędzie RunCross Race który startuje od godz. 10.30. Natomiast w niedzielę spotykamy się na \"Żwirkach\", a tam zostanie rozegrany Turniej Siatkówki Plażowej. Przypominamy również, że wystartowały już piłkarskie ligi, w których o mistrzostwo walczą Sparta Oborniki (IV liga) oraz Orkan Objezierze (A Klasa).

Publikacja: 17-08-16 czytaj więcej

Uwaga! Zmiana programu planowanych imprez sportowych.

Planowane pierwotnie na Łazienkach zajęcia w dniu 13 sierpnia nie odbędą się z przyczyn niezależnych od organizatorów. Przypominamy program na kolejne dni, zachęcamy do udziału. 21 sierpnia Turniej Siatków Plażowej 24 sierpnia Turniej Piłki Nożnej dla SP, G i SPG 28 sierpnia Oborniki Triathlon 28 sierpnia Aquathlon 3 września Nocny Turniej Piłki Nożnej Zapraszamy.

Publikacja: 12-08-16 czytaj więcej

Ropoczynamy rozgrywki IV-ligowe

Już w najbliższą sobotę o g. 11.00 na stadionie OCS przy Objezierskiej obornicka Sparta zaprezentuje się w nowym sezonie przed własną publicznością. Przeciwnikiem Oborniczan będzie Lubuszanin Trzcianka uważany przez wielu za faworyta tegorocznych rozgrywek. Sobotnie spotkanie będzie już drugim w nowym sezonie. W ubiegłym tygodniu Sparta w wyjazdowym meczu uległa Nielbie Wągrowiec 3:1. Zapraszamy.

Publikacja: 11-08-16 czytaj więcej

Sobotni trening z Olgą Chmielewską

Obornickie Centrum Sportu zaprasza na kolejny trening plenerowy z Olgą Chmielewską. Sobota g. 11.00 na Łazienkach odbędą się zajęcia dla wszystkich, którzy potrzebują aktywności. Duża frekwencja na ostatnim treningu pokazała, że zajęcia prowadzone przez Olgę są atrakcyjne i przede wszystkim dla każdego. Zapraszamy panie i panów. Tradycyjnie nie zabraknie przekąsek przygotowanych przez Restaurację 45.

Publikacja: 05-08-16 czytaj więcej

GYM BAR BATTLES - była moc

Po raz pierwszy kompleks boisk przy ul. Ks. Szymańskiego gościł uczestników zawodów crossfitowych. Licznie zgromadzeni kibice mogli przekonać się jak trudna jest to dyscyplina sportowa. Zawody to sprawdzian dla najtwardszych. Nie oznacza to, że jest to sport dla wybranej grupy, jednak aby uczestniczyć w zmaganiach należy z pewnością poprzedzić start ciężkimi treningami, które możliwe są również w JUST A FIT, klubie fitness, który był głównym organizatorem tegorocznej edycji.

Publikacja: 01-08-16 czytaj więcej

Terminarz na Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej

W poniedziałek od godziny 10.00 rusza pierwsza runda Wakacyjnego Turnieju Piłki Nożnej. We wtorek drużyny rozegrają mecze rewanżowe. Po zakończeniu rundy rewanżowej nastąpi zakończenie turnieju.

Publikacja: 15-07-16 czytaj więcej

W poniedziałek startuje Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej

W poniedziałek 18 lipca rusza Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej w którym wezmą udział zespoły z szkół podstawowych oraz gimnazjów. Każda drużyna rozegra ze sobą mecz i rewanż. Terminarz rozgrywek pojawi się w piątek na naszej stronie.

Publikacja: 13-07-16 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN