Z ostatniej chwili:

Aktualności

Przedłużamy zapisy na Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej

Przedłużamy termin przyjmowania zgłoszeń do Wakacyjnego Turnieju Piłki Nożnej. Zgłoszenia będziemy przyjmować do środy 13 lipca (do godz. 13.00). Terminarz rozgrywek pojawi się w dniu zamknięcia zapisów.

Publikacja: 08-07-16 czytaj więcej

Oborniki Aquathlon dla dzieci - ruszamy z zapisami

W tym roku przed głównymi zawodami Oborniki Triathlon najmłodsi zapewnią nam wielkie emocje. Półtorej godziny wcześniej na linii brzegowej Kąpieliska Miejskiego w Obornikach staną uczestnicy Aquathlonu. Zapisy na Oborniki Aquathlon ruszają dziś.

Publikacja: 05-07-16 czytaj więcej

Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej

Ruszamy z zapisami na Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej, który rozpocznie się 11 lipca. Turniej zostanie rozegrany na Orliku (ul. Obrzycka) dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Drużyny zapisywać można do 8 lipca (piątek).

Publikacja: 04-07-16 czytaj więcej

Startują zapisy na Oborniki Triathlon vol. 2

Starujemy z zapisami, Oborniki Triathlon vol.2, który odbędzie się 28 sierpnia na Kąpielisku Miejskim w Obornikach przy ul. Kowanowskiej. Organizatorzy w tym roku zwiększyli limit zgłoszeń do 150 uczestników. Szczegółowe informacje przedstawione są w regulaminie zawodów. Obornickie Centrum Sportu oraz Just a Fit zapraszają wszystkich sympatyków triathlonu do udziału w zawodach.

Publikacja: 28-06-16 czytaj więcej

Poznaliśmy zwycięzców Turnieju Szachowego o Puchar Burmistrza Obornik

Wczoraj w Centrum Rekreacji Oborniki rozegrany został Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Obornik, który odbył się z okazji trwających Dni Obornik. W kolejnym turnieju zorganizowanym przez Obornickie Centrum Sportu do boju o zwycięstwo stawiło się 36 szachistów. Zwycięzcą zawodów okazało się nie po raz pierwszy Wioletta Zielińska, która prowadzi również w klasyfikacji generalnej Grand Prix.

Publikacja: 27-06-16 czytaj więcej

Otwarcie sezonu na Żwirkach

Od piątku 24 czerwca rozpoczyna się sezon kąpielowy na Kąpielisku Miejskim w Obornikach . Żwirki czynne będą codziennie od godz. 11.00 – 19.00. Dojazd do kąpieliska w związku z trwającymi pracami na ul. Kowanowskiej odbywać się będzie od strony ul. Spokojnej. Parkingi tradycyjnie znajdować się będą na terenie kąpieliska. Nad bezpieczeństwem korzystających z kąpieliska czuwać będą ratownicy poznańskiego WOPR. Przed sezonem Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Obornikach wydała pozytywną ocenę Żwirek co między innymi oznacza, że woda jest zdatna do kąpieli.

Publikacja: 23-06-16 czytaj więcej

Turniej Szachowy o Puchar Burmistrz Obornik już w niedzielę

Już w najbliższą niedzielę z okazji Dni Obornik odbędzie się Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Obornik. Zawody rozegrane zostaną na sali konferencyjnej w Centrum Rekreacji Oborniki (ul. Czarnkowska 84). Zapraszamy wszystkich miłośników szachów do wzięcia udziału w turnieju.

Publikacja: 23-06-16 czytaj więcej

Olimpiada Akademii Wesołego Sportowca

Wczoraj na boiskach przy ul. Ks Szymańskiego odbyła się Olimpiada Akademii Wesołego Sportowca. Pogoda nie dopisała, ale deszczowa aura nie zniechęciła najmłodszych sportowców do wzięcia udziału w corocznej zabawie. Na boisku stawiło się ponad 250 przedszkolaków z 5 placówek. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal za swój udział w Olimpiadzie Akademii Wesołego Sportowca. Akademia Wesołego Sportowca od kilku lat działa w placówkach oświatowych w naszym mieście. Zajęcia prowadzone przez instruktor OCS Urszulę Filodę cieszą się dużą popularnością wśród najmłodszych. Dużo ruchu, zabawy, uśmiechu a wszystko dla zdrowia najmłodszych.

Publikacja: 21-06-16 czytaj więcej

Letni Rajd Nordic Walking po Złotą Pyrę już za nami

W sobotę 18 czerwca odbył się Letni Rajd Nordic Walking po Złotą Pyrę. W tym dniu nastąpiło oficjalne otwarcie 2 nowych tras Nordic Walking (6km i 11km). Przed startem zawodów odsłonięta została tablica (ciotka) informacyjna wszystkich 4 tras występujących na terenie naszej gminy. Uroczystego odsłonięcia tablicy dokonał Burmistrz Obornik Tomasz Szrama wraz z v-ce starostą Andrzejem Okpiszem oraz Prezes Stowarzyszenia NW Włóczykije Panią Katarzyną Janecką.

Publikacja: 20-06-16 czytaj więcej

Kosmicznie na Planecie Szczypiorniaka

Wczoraj w hali sportowej przy Obrzyckiej odbył się ostatni turniej z cyklu Planeta Szczypiorniaka. W 4 edycji turnieju do walki o zwycięstwo stanęło 9 zespołów z naszej gminy. Szczypiorniści mogli liczyć na doping ze strony rodziców, dziadków oraz licznie zgromadzonych kolegów i koleżanek młodych piłkarzy ręcznych. Emocji wśród zawodników i kibiców nie brakowało a na ostateczną klasyfikacje trzeba było czekać do ostatniego meczu.

Publikacja: 16-06-16 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN